Jedziemy po bandzie - realizacja TV Polsat - odc 3
Wydarzenie kulturalne
Brak plakatu
Opis wydarzenia
"Kabaret K2. Jedziemy po bandzie" to doskonałe show kabaretowe przygotowane przez kabaret K2. To również przeszło godzinna jazda bez trzymanki ze zjadliwą, bezkompromisową, ostrą satyrą, wymierzoną w hipokryzję otaczającego nas świata. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.