W powietrzu czuć już wiosnę, a wraz z wiosną – czas na powiew świeżości! Może to dobry moment, żeby otworzyć się na działania twórcze? Zapraszamy na Warsztaty Aktorskie Akademii Sztuki i Kultury!

Weekendowy warsztat Pigułka Aktorska jest dedykowany w szczególności osobom, które chcą zmierzyć się z podstawami pracy scenicznej i chcą wykorzystać swój czas jak najefektywniej. Pigułka zakłada 12 godzin intensywnej pracy z ciałem, głosem, emocjami i wyobraźnią – która przydaje się w codziennym życiu. Stanowi zarówno świetną okazję do rozpoczęcia przygody z teatrem, jak i otworzenia się na sztukę oraz drugiego człowieka.

Na warsztat złożą się m.in. ćwiczenia integrujące grupę, techniki walki z tremą, gry i zabawy teatralne, rozgrzewki fizyczno-wokalne, praca nad naturalną emisją głosu, wprowadzenie do improwizacji, elementarne zadania aktorskie, praca przed kamerą (warsztat będzie filmowany). Poprowadzi go Piotr Filonowicz, lider Warsztatów Teatralnych Akademii Sztuki i Kultury, który prowadzi je od 20 lat.

Miejsce: Satwa Joga, Warszawa, ul. Felińskiego 24

Harmonogram:
Sobota: 14:00 - 17:00, 18:00 - 21:00
Niedziela: 10:00 - 13.00, 14.00 - 17:00

Koszt: 260 zł

Zapisy
Na warsztaty można zgłosić się:
• przez FORMULARZ na stronie www.warsztaty-teatralne.pl
• mailem (zapisy@warsztaty-teatralne.pl)
Należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz telefon kontaktowy. Prosimy też o informację dotyczącą dotychczasowych doświadczeń teatralnych/muzycznych/tanecznych etc. (brak doświadczenia również jest informacją).

Szczegóły: http://www.warsztaty-aktorskie.home.pl/weekendowe.html

Serdecznie zapraszamy!


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--