Zapraszamy na warsztaty emisji głosu dla początkujących!
Głos ludzki jest bardzo plastycznym instrumentem. Można manipulować jego brzmieniem, fakturą, dynamiką, wysokością i natężeniem. Aby wykorzystać pełnię tych możliwości potrzebna jest świadomość ciała, żywa wyobraźnia, a także umiejętność uważnego słuchania. Zaczniemy więc od umocnienia tych podstaw. Będziemy wyostrzać słuch i ćwiczyć reakcje na bodźce dźwiękowe. Sprawdzimy, jak działania fizyczne pomagają w swobodzie wydobywania dźwięku, aż wreszcie ruch połączymy z ekspresją wokalną.Warsztaty będą mieć charakter badawczy. Uczestnik będzie mógł lepiej poznać własny głos oraz poszerzyć paletę jego brzmienia. Równolegle z pracą indywidualną będziemy dążyć do komunikacji dźwiękowej z innymi. Do tych celów wykorzystamy improwizację wymagającą aktywnego słuchania i sięgniemy po formy wokalne różnych kultur.

Doświadczenie to wpłynie na kompetencje muzyczne, ale przede wszystkim na codzienne posługiwanie się głosem. Zajęcia skierowane są do wszystkich zainteresowanych pracą nad głosem, którzy ukończyli 16 lat. Zaczniemy od podstaw – osoby niedoświadczone osiągną swobodę wydobywania dźwięku, a bardziej zaawansowani będą mogli umocnić bazę, a następnie poszukać nowych sposobów ekspresji.Harmonogram:
15 maja, sobota 14:00 – 16:30; 17:30 – 20:00
16 maja, niedziela 10:00 – 12:30; 13:30 – 16:00Miejsce:
Chata Numinosum, ul. Jazdów 3/5, Warszawa


Koszt: 240 zł


Zapisy:
• przez formularz na stronie (wymaga potwierdzenia z naszej strony)
• telefonicznie 609 045 956
• mailem – pracanadglosem@gmail.com (wymaga potwierdzenia z naszej strony)

Proszę podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz telefon kontaktowy. Mile widziana, ale niekonieczna, jest informacja o dotychczasowych doświadczeniach wokalnych.


Zapraszamy!


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--