Porozmawiajmy z filozofem, bo warto — zawsze warto, a szczególnie w dzisiejszych czasach warto!
Filozofia nie jest hermetyczną abstrakcją dla niezrozumiałych, oderwaniem od życia, ciężką książką napisaną po niemiecku. Filozofia to rozmowa ludzi, którzy są zainteresowani zrozumieniem otaczającego świata. Rozmowa o sprawach całkiem codziennych, znacznie bliższych życiu niż to się wydaje.
W najbliższy wtorek 16 marca o godz. 19:00 w ramach cyklu Arkady Codzienności, spotkamy się na zoomie z pisarzem i filozofem, autorem książek o stoicyzmie – dr Piotrem Stankiewiczem. Porozmawiamy o konsumpcjonizmie: czy jest on stylem życia, filozofią życia, czy grzechem?
Zapraszamy!
link do wydarzenia:
https://us02web.zoom.us/j/84122609174...
ID spotkania: 841 2260 9174
hasło: ie8t4i
Dr Piotr Stankiewicz (ur. 1983) jest pisarzem i filozofem, autorem książek o stoicyzmie ("Sztuka życia według stoików", WAB 2014, "Does Happiness Write Blank Pages? On Stoicism and Artistic Creativity", Vernon Press 2019, "Manual of Reformed Stoicism", Vernon Press 2020) i współczesnej Polsce ("21 polskich grzechów głównych", Bellona 2018, "My fajnopolacy" Bellona 2019). Prowadzi bloga Myślnik Stankiewicza i stronę stoicką na Facebooku, pisze do "Przekroju", "Tygodnika Powszechnego", "Papaya Rocks" i innych gazet lub czasopism.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:

Podobne wydarzenia:

Mistyczny Tybet - wykład onlineredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--