W niedzielę, 7 marca br., o godz. 18:00 zapraszamy na koncert online Krzysztofa Zalewskiego z okazji Dnia Kobiet!

„Wszystko będzie dobrze” to nowy singiel Krzysztofa Zalewskiego, który promuje jego ostatni album „Zabawa”. Nowa płyta Zalewskiego to zbiór tanecznych, a jednocześnie nieco mrocznych utworów, które dopełniają życiowe i dojrzałe teksty 35-letniego mężczyzny. Jego piosenki od zawsze doceniane są nie tylko za znakomite aranżacje i organiczne brzmienie, ale również za poruszający i szczery przekaz. Każdy ze słuchaczy jest w stanie odnaleźć w nich cząstkę siebie.

Najnowsze utwory wokalisty skłaniają do refleksji i nawiązują do rzeczywistości, w której przyszło nam dziś żyć. Zalewski ma dla nas jednak piękny, prosty przekaz – „Wszystko będzie dobrze”! Z tym przesłaniem artysta podczas koncertu przekaże nam mnóstwo pozytywnych wibracji i niezapomnianych wrażeń estetycznych.

Krzysztofowi Zalewskiemu muzyka towarzyszyła niemal od zawsze, już od dziecka uczył się grać na fortepianie i perkusji. Jest to człowiek wielu talentów – piekielnie zdolny wokalista, wrażliwy autor tekstów i kompozytor, multiinstrumentalista. Artysta ma również znakomity kontakt z publicznością, a scena to jego całe życie.

Transmisja 7.03.2021 r. o godz. 18:00 na Facebooku oraz kanale YouTube Dzielnicy Bemowo.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
koncert online Zalewskiredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--