Warsztaty są dla każdego kto chce zwiększyć swobodę mówienia lub śpiewania, także dla wszystkich, którzy nigdy nie śpiewali i wstydzą się swojego głosu.Na naszych warsztatach uczestnicy uświadamiają sobie jak bardzo głos powiązany jest z ciałem. Będziemy pracować nad wydobyciem pełnego i mocnego głosu. Będziemy szukać fizycznych i psychicznych podpór dla puszczania dźwięku.Na warsztatach spotkacie się z ćwiczeniami relaksacyjnymi, rozgrzewkami energetycznymi, fizycznymi, świadomościowymi, będziemy uczyć się jak bezpiecznie wydobywać krzyk, jak pracować z pauzą i z intonacjami.Cena?

240złGdzie?

Warszawa - Satwa Joga

ul. Felińskiego 24Kiedy?

13-14.03.2021r.Jak się zapisać?

*przez FORMULARZ na stronie www.warsztaty-teatralne.pl

*telefonicznie - 609 045 956

*mailem - zapisy@warsztaty-teatralne.plNależy podać imię, nazwisko, datę urodzenia, oraz telefon.Więcej informacji na stronie www.warsztaty-teatralne.pl lub pod numerem telefonu 609 045 956A niezdecydowanych zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału o naszych warsztatach. :)

https://www.youtube.com/watch?v=kJDyXY20Yng


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
warsztaty wokalneredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--