Galeria Północna przygotowała kolejne niecodzienne atrakcje dla swoich klientów. Już od piątku, 18 września na drugim piętrze, w pobliżu strefy food court, działać będzie jedyny w swoim rodzaju klub rozrywki Las Północnas, inspirowany klimatem Las Vegas. W środku znajdzie się ponad 20 automatów do gier, a wśród nich m.in. Zombie Outbreak z wodnym pistoletem w roli głównej, genialny w swej prostocie Timberman, czy symulator ratowania zwierząt Safari Ranger. Odwiedzający będą też mogli spróbować szczęścia przy kole fortuny, przetestować swoją szybkość i celność oraz wystartować w wyścigu samochodowym.

„Nowa strefa Las Północnas w Galerii Północnej to idealne miejsce zarówno dla miłośników gier, jak i młodych osób poszukujących rozrywki. Wybór automatów z grami jest naprawdę duży, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a może nawet odkryje u siebie nowe umiejętności. Cieszymy się, że możemy zapewnić taką atrakcję naszym klientom i wierzymy, że spotka się ona z dużym zainteresowaniem zarówno młodzieży i studentów, jak również dorosłych”- powiedziała Katarzyna Żuchowska, Retail Leasing Manager GTC S.A.

W klubie Las Północnas nie może zabraknąć oferty gastronomicznej. W menu dostępne będą soczyste burgery, przekąski i sałatki, a także kolorowe drinki i kilka gatunków piw. To kolejna ciekawa propozycja od Galerii Północnej na spotkanie z przyjaciółmi, wyjście integracyjne czy przyjęcie urodzinowe. Strefa rozrywki będzie otwarta codziennie w godzinach 10:00 – 22:00, również w niedziele niehandlowe. Wstęp jest bezpłatny.

To jednak nie koniec atrakcji. Przez dwa tygodnie, od 18 września do 1 października, wszyscy wielbiciele lotnictwa będą mogli zasiąść za sterami 80-tonowego Boeinga 737. A to wszystko za sprawą profesjonalnego mobilnego symulatora, który stanie przy wejściu do Galerii Północnej od ul. Światowida. Każdy uczestnik będzie miał możliwość wyboru scenariusza lotu, pogody, jak i dowolnego lotniska na świecie. Bilety można kupić na stronie www.laspolnocnas.pl oraz bezpośrednio w Recepcji symulatora.


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--