Mobilna Scena Muzyczna – YEYU

20 Wrzesień godz. 18:00
20 wrzesień 2020, niedziela
godz. 18:00
Bilety: Wstęp wolny, obowiązują zapisy: otwartakolonia@wck-wola.pl
YEYU to 17-letni Konrad i 19-letnia Ada, nastoletni synth/electro popowy duet z Warszawy. Tych dwoje nie łączy tylko muzyka ale również przyjaźń, nienawiść i miłość. Kiedyś nie przepadali za sobą, a próby współpracy skończyły się kłótnią i półroczną przerwą. Jednakże po tym czasie, Ada zgodziła się powrócić i tak narodziła się współpraca. Jako dwa mocne charaktery nadal często się ścierają, ale piosenki które tworzą i chęć pokazania ich światu są mocniejsze. W lipcu miała miejsce premiera ich debiutanckiego singla pt. ,,Beautiful Girl”. Numer jest zamknięty w stylistyce, mocno bazującej na brzmieniach OMD i Human League, ma jednak niespotykną w tym gatunku lekkość, co jest zasługą młodego wieku duetu.

Koncert odbywa się w ramach cyklu Mobilna Scena Muzyczna, który został sfinansowany z Funduszu Animacji Kultury Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
koncert muzykaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--