Ku uciesze wszystkich wiernych składających ręce na amen odbędzie się spęd na pohybel głuchej ciszy i błonom dziewiczych uszu. Za pomocą otwartych złamań bitów i bitwy o grawitację z piwem jurna załoga dyskdżokejów sprowadzi na was błogosławione katharsis inaczej zwane melanżem, po którym jedyne co będziecie mogli wydusić z siebie, to charczące, acz promieniujące entuzjazmem, chwalebne słowo - japierdole.

Armageddon na stołeczne membrany przywiodą znani z krwawych krucjat:

ROMBANKA SOUNDSYSTEM [Szczecin]
Powstały w 2007 r. szczeciński kolektyw producentów, DJów, kontynuatorów europejskiej tradycji soundsystemowej, piewców DIY i promotorów najcięższych odmian muzyki elektronicznej. Nie straszne są im gatunki muzyczne oscylujące między 180 a 666 bpm. Ich soundsystem poruszył niejedną leśną polanę oraz klubowy parkiet. Ich motto: "In Core We trust".
http://coredukacja.blogspot.com/ http://myspace.com/turnitofflabel http://facebook.com/amen.mafia http://breakcore.pl/

w wyjazdowym składzie:

-- Ciastcore --
jeden z rombankowych ojców założycieli i jeden z prekursorów brejkoru z PL
http://soundcloud.com/ciastcore


-- fatNdrunk --
pierwsza dam polskiego breakcore/speedcore, jedna z ważniejszych postaci w naszym SS. O 8 rano nawet postawi ci klub na nogi.


-- Blakk --
niedawno reaktywowany projekt starego trakerowca. Zaskakująco skuteczny. Tajna broń rombanki. Specjalizuje się w brejkorach netlabelowych, wyszperanych chuj wie skąd. Ale dupska pourywane.
http://soundcloud.com/blakkk


poza Rombanką gorącymi flakami zza djki będą rzucać:


-- Insect -- [Warsaw Mechanism]
Na scenie od dziesieciu lat, przez ten okres zjezdzil znaczna wiekszosc miejsc w Polsce, w ktorych prezentowana byla ciezsza elektronika. Dzieki bogatej plytotece jest w stanie sieknac seta w klimatach: old-school house, tech-house, minimal, trance, tech/acid trance, techno, jungle, dnb, hardcore. Obecnie gra z jednej strony hard/drivin' techno, z drugiej zas industrial/darkcore/hardcore, oraz roll'ujacy dnb, gdzie wyznacznikiem jest amenowa perkusja, ktorej jest fanatykiem. Wyroznia sie oryginalna technika miksowania-agresywny styl, przepelniony duza iloscia roznego rodzaju cut'ow i rewind'ow to jego wizytowka.
http://soundcloud.com/insectwm


-- Bombcia [Renegade Virus] --
Warszawska rezydentka, grywala w wiekszosci liczacych sie lokali w miescie i na wielu imprezach krajowych. Od shranz po DnB i Breakcore. Jej dynamika, technika i selekcja jeszcze nie zawiodla. Tym razem bedzie to mieszanka swiezych i klasycznych polamanych dzwiekow przy ktorych raczej nie da sie wysiedziec w miejscu.


-- Y-Greg [Pure Underground] --
Wybuchowa mieszanka dźwięków tribe i tekno ociekających kwasem. Y-greg to polówka Pure Underground, kolektywu, który od ponad dekady już zakręcał imprezami w całej Polsce i nie tylko.
https://www.facebook.com/pureunderground
http://soundcloud.com/pure-underground
http://www.youtube.com/user/ygreg23
http://www.discogs.com/artist/Pure+Underground


-- Rootshot [Dope Worx] --
Robi zamieszanie. Strzela dźwiękiem o kalibrze większym niż 80 bpm. Kałasz miotający rave i jungle. Atakuje breakcorem, a niedostymulowanych wbija w grunt masywnym d'n'b. Penetrował dźwiękiem i bity siekał na niezliczonej ilości imprez na Elbie, w CDQ, Saturatorze, 5-10-15, 3 Kolorach, w 1500, Śnie Pszczoły i wielu innych kwadraturach w całej Polsce. Spędy nad Wisłą i fabryczne undergroundy muzyczne - też jego sprawa, więc...nie ma zlituj. Będzie balanga!
http://soundcloud.com/root-shot
http://www.facebook.com/ROOTSH0T


-- Nitr0 [Gibonium Potasu] --
http://soundcloud.com/teechnik


+ goście


eXtras:
sound: 5kW
browar w promo cenie
nienormatywne wizualizacje


>>>>>>>>>>>>>
b R e a K c Ø r E _A t T a c k !
w skrócie : breakcorejunglehardtekbloodcore party
>>>>>>>>>>>>>

21.07
Salon Gier
al. Armii Ludowej 13
wjazd: 10 zł lub za 8 jeśli udostępnisz wydarzenie i napiszesz o tym w komentarzu.

start: 22.00
>>>>>>>


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--