Plac na Rozdrożu (przejście podziemne pod Al. Szucha) 00-584 Warszawa

tel.: (22) 696-85-50
kontakt@pub-przejscie.pl

www.pub-przejscie.pl

 

Pub Przejście to jeden  z najciekawiej usytuowanych warszawskich lokali. Na potrzeby jego utworzenia, przystosowano całą powierzchnię przejścia podziemnego pod Aleją Szucha (Plac na Rozdrożu). Po wstawieniu drzwi tuż za schodami, całą przestrzeń zmieniono w całodobowy  pub, który wieczorami staje się: klubem, salą koncertową, miejscem, gdzie możecie bawić się całe noce oraz dzielić emocje podczas transmisji sportowych, turniejów w piłkarzyki, DART'a czy gry na PlayStation.

Przejście czynne jest 24 h na dobę, przez cały rok - bez wyjątków. Codziennie, w podziemnym barze czeka na gości szeroki wybór piw i alkoholi gatunkowych, liczne promocje na wybrane trunki oraz całodobowa kuchnia, z głośników zaś, płynie doskonała rockowa muzyka w najróżniejszych odmianach.

Miłośnicy sportu mogą obejrzeć tu transmisje najważniejszych wydarzeń na kilkunastu ekranach telewizyjnych rozmieszczonych  w całym lokalu, a spokój i komfort gości dba profesjonalna ochrona.

Dodatkowymi atrakcjami, które czekają na Was codziennie w Przejściu są udostępniane bezpłatnie : dwa stoły do gry w piłkarzyki, tarcze do DART’a oraz wybór gier na PlayStation 3.

Na profesjonalnie przygotowanej scenie w środy i soboty odbywają  niezwykłe imprezy karaoke z profesjonalną oprawą dźwiękową i świetlną – cykl ten nosi nazwę LIVE SING. Taneczne, rock’n’rollowe dźwięki usłyszycie w Przejściu w każdy piątek i sobotę podczas całonocnych imprez granych przez nasze DJ’ki. W soboty impreza taneczna połączona jest z karaoke na scenie.

Zapraszamy serdecznie 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu - Wpadnijcie do Przejścia!

Strona internetowa lokalu: www.pub-przejscie.pl

Kontakt i bezpłatne rezerwacje : tel.: 22 696 85 50, e-mail: kontakt@pub-przejscie.pl

 

 

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--