ul. 17 Stycznia 32 Warszawa (hotel Gromada) tab-galeriasztuki@wp.pl
tel. 0 602 237 778

http://tab-galeriasztuki.pl/

Galeria Sztuki TAB, prowadzona z sukcesem od lat przez Teresę Pomykałę, zajmuje się wystawiennictwem i promocją polskich artystów, zarówno tych szeroko uznanych jak i obiecujących twórców młodego pokolenia. Ma w swoich zbiorach współczesne malarstwo, grafikę i rzeźbę, jak również kopie malarstwa historycznego i pejzażowego naszych najwybitniejszych rodzimych twórców. W Galerii znajduje się również bogaty zbiór różnorodnych wyrobów polskich artystów plastyków - unikatowa biżuteria ze srebra, srebro łączone z masą perłową, bursztynem, ceramikę ręcznie malowaną, szkło artystyczne, lampy witrażowe, gobeliny.

Pani Teresa organizuje ze swoich zbiorów aukcje dzieł sztuki współczesnej na zlecenie różnych firm i organizacji społecznych. Zajmuje się urządzaniem artystycznym wnętrz, a zwłaszcza doradztwem w doborze dzieł sztuki do wnętrza. Przyjmuje zamówienia na kopie dzieł malarskich, oraz portrety, a także zamówienia od firm na luksusowe upominki.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--