Jasna 14/ 16a

22 828 10 67

www.paros-taverna.pl

biuro@taverna-paros.pl

http.://www.paros-taverna.pl


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowootwartej restauracji Paros.
W centrum Warszawy stworzyliśmy miejsce, które swoim prostym i jednocześnie eleganckim wystrojem pozwoli choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości i zatrzymać w nieustannym biegu. Jasne, przyjazne wnętrze , doskonale dobrana muzyka sprawią, że każdy poczuje się tu dobrze niezależnie od pory dnia.
W południe PAROS to doskonałe miejsce na szybki lunch lub spotkanie w interesach, wieczorem na długie biesiady z przyjaciółmi czy romantyczną kolację, a w weekendy dodatkowo zabawa przy ulubionej muzyce i pysznych drinkach.
To restauracja z grecką duszą – została zaprojektowana przez Panagiotisa Desfiniotisa. Nad serwowanymi daniami czuwa Theodoros Vogdanos – szef kuchni z wieloletnim doświadczeniem nabytym w wysokiej klasy restauracjach i hotelach w Grecji i w Polsce. Wysoki poziom obsługi zapewnia Spiros Koulouris, który wiele lat zarządzał restauracjami w w Atenach i na Mykonos.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--