ul. Wiolinowa 2a

02-785 Warszawa

ursynow@caferoskosz.pl

Czynne codziennie 10-20

www.caferoskosz.pl

Cafe Roskosz to pierwsza ursynowska klubokawiarnia, w której dajemy nura w historię dzielnicy i nie tylko.

W Roskoszy powrócisz do lat dzieciństwa, gdyż znajdziesz tu symbole przeszłości, które wprowadzały koloryt w minionych, nieco zapomnianych już czasach.

Możesz tu oddawać się rozmowom z przyjaciółmi, przejrzeć materiały o Ursynowie, zaczytywać się w książkach i grać w gry planszowe w domowej atmosferze.

W miłych chwilach towarzyszyć Ci będą pyszne kawy, herbaty, koktajle, oranżady, kanapki, sałatki i dobra muzyka. Jeśli będziesz miał ochotę wziąć wspomnienia ze sobą, zapewnimy aromatyczną kawę na wynos :)

Niedługo będzie bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi oraz możliwa płatność kartą.

Do Cafe Roskosz można dotrzeć na wiele sposobów. Mieści się ona w sercu Ursynowa, dokładnie pomiędzy dwoma stacjami metra - Ursynów i Stokłosy. Podróż piechotą od wybranej stacji nie zajmie więcej niż 5 min. Jest to pawilon lekko zagłębiony w ziemi, tuż obok kościoła, po przeciwnej jego stronie niż dzwonnica z kamieni polnych.

Jeśli jedziesz rowerem, to możesz do nas zjechać bezpośrednio z trasy rowerowej. Mamy stojak na rowery, dzięki czemu zabezpieczysz swój pojazd i będziesz miał go na oku.

Komentarze i opinie:

  • 12.11.2012 2012 12:21
    Godziny otwarcia: pon-piąt 14-22 sob-niedz 10-22redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--