ul. Patriotów 303

04-767 Warszawa tel. 22 615 43 95

Centrum Rodzinne Stacja Dzieci to miejsce spotkań rodziców, dzieci i wszystkich im bliskich.

 

Zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy,  odpoczynku i edukacji. Naszą misją jest inspirowanie rodziców do aktywnego bycia z dziećmi i stworzenie dzieciom przestrzeni dla twórczego rozwoju. Towarzyszymy dzieciom i rodzicom w kreatywnych zabawach. Proponujemy opracowane przez specjalistów programy zajęć uwzględniające nie tylko rozwijanie sprawności  umysłowych dziecka, ale także jego inteligencji emocjonalnej. Bardzo  ważne jest dla nas by każde z dzieci czuło się w grupie dobrze i bezpiecznie, dlatego organizujemy zajęcia w specjalnie dopasowanych grupach wiekowych począwszy od 2 miesiąca do 9 roku życia.

 

Oferujemy między innymi:

·         zajęcia ogólnorozwojowe, ruchowe, plastyczne, muzyczne, teatralne czy rozwijające kreatywność

·         warsztaty dla rodziców oraz spotkania z psychologiem dziecięcym

·         weekendowe spotkania tematyczne dla małych i dużych takie jak warsztaty muzyczne czy kulinarne

·         organizację urodzin dla dzieci do 10 roku życia

·         dyżury, w czasie których animator zapewni opiekę Państwa dzieciom

 

Stacja Dzieci wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, oferuje też całą gamę mądrych zabawek o wysokiej jakości w Stacyjkowym sklepiku.

 

Stacja Dzieci stara się być miejscem otwartym na potrzeby rodziców oraz miejscem, z którego rodzice mogą czerpać wiedzę na temat rozwoju swoich pociech. Dla dzieci zapewniamy wysokiej jakości rozwój przez zabawę tak, aby Państwa pociechy mogły jak najwięcej skorzystać ze swoich lat młodości.

 

Więcej informacji uzyskają Państwo na naszej stronie internetowej: www.stacjadzieci.pl , mailowo – stacjadzieci@stacjadzieci.pl , telefonicznie -  615 43 95,  bądź osobiście w Stacji Dzieci – ul. Patriotów 303.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--