ul. Lwowska 11/1, Warszawa Tel. 504-705-771
e-mail: warszawa@mantra.pl

http://www.mantra.pl/warszawa

Szkoła Medytacji i Samorealizacji opiera się na oryginalnej tradycji wedyjskiej. Techniki medytacyjne jak również cała nauka związana z medytacją przekazywane były z mistrza na ucznia od ponad 5000 lat aż do czasów dzisiejszych przez wielką linię nauczycieli medytacji znaną jako Brahma Sampradaya.

Obecnie Szkoła ma swoje placówki na całym świecie. W Polsce można ją znaleźć w Toruniu, Warszawie, Lublinie, Katowicach, Gliwicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie oraz Koszalinie. Tworzone są również jej pododdziały w mniejszych miejscowościach naszego kraju.

Działalność Szkoły jest całkowicie charytatywna. Jest wiele organizacji pomagających innym na fizycznej platformie - dostarczają ludziom odzieży, posiłków, czasem dachu nad głową, chorym rozdają lekarstwa. Ludzie mają jednak również wiele wewnętrznych problemów. W rzeczywistości wiele osób cierpi wewnętrznie czy też duchowo równie mocno, a czasem nawet bardziej dotkliwie, jak cierpiący z głodu czy z powodu innych problemów natury fizycznej.

Przekazując nauki wielkich mędrców i mistrzów medytacji, Szkoła pomaga odrodzić się wewnętrznie oraz znaleźć nowe źródło sił do życia, nowe źródło radości i spokoju. Pomaga sposobami stosowanymi z powodzeniem od wielu tysięcy lat przez wielkich joginów, mędrców, mistrzów medytacji.
Godne zaufania metody medytacji od zawsze były przekazywane nieodpłatnie.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--