pl. Defilad 1, 00-901 Warszawa

kasa biletowa (22) 656-61-48, 881-477-467

www.creatours.pl
biuro@creatours.pl

www.creatours.pl

Z radością informujemy, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy - Pałac Kultury i Nauki w Warszawie otwiera się na zwiedzających! Zapraszamy grupy zorganizowane oraz wszystkich innych chętnych do spotaknia z żywym reliktem minionej epoki już od 6 stycznia!

Dlaczego do PKiN nie wpuszczono Bieruta? Ile tak naprawdę jest w nim pomieszczeń? Dlaczego na bale w Sali Marmurowej nie przychodzono w ciemnych strojach? Ile metrów ma wskazówka zegara millenijnego? Na te i inne pytania poszukamy wspólnie odpowiedzi podczas naszych wycieczek.

Zwiedzanie, które odbywa się z naszym przewodnikiem trwa około 70 minut i obejmuje trasę kilkunastu sal w tym Sali Kongresowej, a kończy się wjazdem na Taras Widokowy XXX p, z którego można obejrzeć panoramę Warszawy.

Zachęcamy do rezerwowania zwiedzania grupowego. Zwiedzanie indywidualne nie wymaga rezerwacji. Bilety w cenach 25 zł oraz 30 zł do nabycia w kasie biletowej usytuowanej w holu głównym. Ceny obejmują opiekę przewodnika (grupy rezerwacyjne) lub audioguide (zwiedzający indywidualnie).

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--