Warszawa, ul. Rolna 155 Centrum Psychoterapii BEN MED.
Ul. Rolna 155
02-729 Warszawa
Tel. 22 646 88 89 / 22 662 69 63
Kom. 507 123 243
www.centrumben.pl
info@centrumben.pl

centrumben.pl

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną, działającą na rynku już ponad 20 lat. Główny profil naszej działalności to rozwiązywanie problemów natury psychicznej oraz leczenie uzależnień. Specjaliści naszego Centrum to ludzie pełni pasji, znani i cenieni lekarze w Europie, świetni trenerzy biznesowi.
Doskonale rozumiemy delikatną i trudną naturę problemów osób, które do nas przychodzą po profesjonalną pomoc i wsparcie. Staramy się ujmować psychologię szerzej, nie tylko jako naukę zajmującą się leczeniem zaburzeń psychicznych, ale również jako możliwość przekraczania własnych granic w dążeniu do codziennego rozwoju.

Naszym celem jest udzielenie profesjonalnej pomocy osobom, które z różnych powodów znalazły się w trudnym momencie życia, nie potrafią poradzić sobie z ogarniającymi uczuciami, mają trudności w relacji z innymi ludźmi oraz szukają równowagi.

W atmosferze ciepła, zrozumienia oraz dyskrecji odnajdziesz u nas siebie, pozbędziesz się problemów i ukierunkujesz się na rozwój.

Specjalizujemy się w leczeniu : zaburzeń odżywiania, zaburzeń snu, stanów depresyjnych, lękowych i nerwic, zaburzeń seksualnych, stresu oraz syndromu wypalenia zawodowego

Leczymy uzależnienia od: alkoholu, hazardu, nikotyny, narkotyków, leków, seksu, zakupów, komputerów, objadania się

PROWADZIMY:
 terapię rodzinną,
 terapię par ,homo i heteroseksualnych
 terapię indywidualną,
 biohipnozę,
 wykonujemy testy psychologiczne
 oraz prowadzimy warsztaty

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--