ul. Łowicka 37 02-502 Warszawa

(22) 423 44 40
(22) 224 54 54

restauracja@vivandier.pl

http://vivandier.pl

Restauracja znajduję się w pałacyku o niepowtarzalnej architekturze, w sercu Starego Górnego Mokotowa w odległości 3km od Łazienek Królewskich.
Niespotykane klimaty różnorodnych wnętrz, urok oranżerii i okrągłego tarasu w otoczeniu morza zieleni, pozwala na wspaniały relaks i oderwanie od codzienności połączone z degustacją wykwintnych win, aromatycznych i smakowitych potraw stworzonych przez naszego Mistrza Kuchni.

Vivandier to też trzy ekskluzywne gabinety. Klimatyzowane sale usytuowane na piętrach naszego pałacyku. Odwzorowany klimat pokoju francuskiego i pokoju angielskiego przenosi nas z jednej strony w klimat śródziemnomorskiego słońca i delikatnej morskiej bryzy oraz angielskiej dystynkcji i szyku. Jest to połączenie wyjątkowego stylu z nowoczesnymi rozwiązaniami.
Pokoje są w stanie pomieścić 16 osób przy jednym stole. Oba pomieszczenia są przystosowane do palenia cygar, przeprowadzenia projekcji multimedialnej, ścisłych posiedzeń zarządu , spotkań biznesowych czy oglądania wydarzeń sportowych.

Komentarze i opinie:

  • 23.02.2013 2013 13:15
    Klimatyczne miejsce o ciekawej architekturze i oryginalnych wnętrzach.Jedzenie na wysokim poziomie.Osobiście jedliśmy dziczyzne i znakomitą zupe rybną.Dużym atutem napewną sa gabinety pozwalające na odizolowanie sie od reszty restauracji.My wybraliśmy gabinet angielski, który śmiało moge polecić.Generalnie myśle że jest to miejsce godne polecenia zarówno na spotkanie towarzyskie czy biznesowe.
  • 25.04.2013 2013 08:26
    W zeszłym tygodniu mieliśmy małą rodzinną uroczystość w tym właśnie miejscu. Kolację na 7 osób wspominamy bardzo dobrze. Vivandier to restauracja usytuowana na skrzyżowaniu dwóch uliczek Mokotowa, w kamienicy, która kompletnie nie przypomina restauracji. Coś na kształt małego dworku, willi. Gdyby nie polecenie kolegi, nigdy na restaurację bym nie trafił. Wnętrze, nietypowe w urokliwiej okolicy. Dania podane wykwintnie. Smakowite i ciekawie połączone kombinacje, byłem zadowolony. Dawno nie spotkałem się z tak dopracowaną jakością. Gorąco polecam, ceny nie są wygórowane, można się spokojnie wybrać na obiad z rodziną.redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--