36-042 Lubenia 618, k/Rzeszowa woj. podkarpackie Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowo-Szkoleniowy

MARATON

tel.: +48 178500216 fax: +48178500217

mobile: +48606745870

email: maraton@maraton.biz; biuro@maraton.biz;

http://www.maraton.biz/maraton

Zapraszamy do wyjątkowego miejsca Ośrodek Sportowo- Wypoczynkowo- Szkoleniowy Maraton położony jest w malowniczej części Pogórza Dynowskiego, w Chronionym Obszarze Hyżneńskim. Z naszych progów można wyjść wprost na piesze szlaki prowadzące przez Pogórze aż po Bieszczady.

Dogodna lokalizacja przy trasie Rzeszów-Barwinek umożliwia szybką komunikacje. Jesteśmy umiejscowieni zaledwie 16 km od Stolicy Podkarpacia i tylko 23 km od międzynarodowego lotniska Jasionka. Zapraszamy Państwa na niezwykłe podróże po spuściznach kulturowo-historycznych , dzięki bliskości takich dóbr jak Zamek w Łańcucie z XVII wieku czy pamiątki kultury żydowskiej w Leżajsku Nasz Ośrodek może stać się doskonałą bazą wypadową.


Maraton to także dobre miejsce dla ludzi lubiących sport i aktywny wypoczynek. Ci którzy uprawiają: boks, sporty walki, taniec, nordic walking, kajakarstwo turystyczne, zapasy, piłkę nożną, ręczną i siatkową , lubią rowerowe wycieczki znajda u Nas coś dla siebie.

Komentarze i opinie:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--