• Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Wciel się w rolę filmowego superbohatera

  Zostać suberbohaterem i uwiecznić to na selfie 360 stopni? W pierwszy weekend kwietnia każdy będzie miał taką szansę. Z okazji międzynarodowej premiery filmu Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości Galeria Mokotów zaprasza do świata superbohaterów pod hasłem Unexpected Heroes! To jedyne takie wydarzenie w Polsce!


  Oryginalne kostiumy z planu filmowego i możliwość zrobienia selfie 360 stopni z rekwizytami filmowymi, w specjalnie przygotowanym do tego tunelu z elementami scenerii filmowej – to wszystko w Galerii Mokotów od 1 do 3 kwietnia. Wśród oryginalnych kostiumów Batmana i Supermana oraz fleszy lamp błyskowych, Alfred (majordomus Batmana) i Loïs Lane (dziennikarka z Supermana) osobiście powitają fanów serii komiksowych i filmowych oraz sprawdzą ich wiedzę na temat superbohaterów. Najwięksi śmiałkowie po przejściu tego etapu i udzieleniu poprawnych odpowiedzi… zostaną superbohaterami!


  Pokazy walk, dynamiczne pozy bohaterów, skoki... wszystkie te sceny zostaną odegrane w ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Wiosna Filmów

  Widzowie tegorocznej edycji Festiwalu Filmowego WIOSNA FILMÓW będą mieli szansę zobaczyć około 70 filmów, z których ponad połowa pokazana będzie na polskich ekranach po raz pierwszy lub przed premierą kinową. To obrazy nieprzeciętne, nagradzane i oklaskiwane na międzynarodowych festiwalach filmowych.
  22. Festiwal Filmowy WIOSNA FILMÓW odbędzie się w dniach 15 – 24 kwietnia. Seanse odbywać się będą w warszawskich kinach PRAHA oraz APOLONIA. Bilety na każdy pokaz będą kosztowały tylko 8 PLN.


  WIOSNA FILMÓW to jedna z najciekawszych cyklicznych imprez kulturalnych w Warszawie, dająca widzom możliwość zobaczenia najlepszych filmów, docenionych przez jurorów, widzów i krytyków na całym świecie. W tym roku, zaledwie dwa miesiące po premierze festiwalowej, na WIOŚNIE FILMÓW będzie można zobaczyć uhonorowany Złotym Niedźwiedziem oraz Nagrodą Jury Ekumenicznego na tegorocznym Berlinale film „Fuocoammare. Ogień na morzu” (Fuocoammare) w reżyserii mistrza dokumentu społecznego – Gianfranco Rosiego.

  A to ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

   

  Nowa restauracja Dunkin' Donuts Poland

  01.04.2016 przy ulicy Nowy Świat 54 w Warszawie zostanie otwarta kolejna restauracja Dunkin’ Donuts Poland

  W dniu otwarcia na gości nowego lokalu czekać będą liczne karty upominkowe i promocyjne oraz DJ. Lokal będzie czynny od 7.30 do 22.30.


  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Wielkie święto małych czytelników


  „Właśnie z rzeczywistości rodzi się najdziwniejsza baśń w świecie” – powiedział pisarz Hans Christian Andersen, w którego urodziny, 2 kwietnia, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. W tym roku – salon Empik Arkadia w Warszawie – przedłuża świętowanie aż do 10 kwietnia, oferując najmłodszym czytelnikom bajkowe wydarzenia: spotkania z autorami literatury dziecięcej, magiczne warsztaty i plastyczne animacje.

   


   


  Podczas dwóch pierwszych weekendów kwietnia odbędzie się 12 unikalnych wydarzeń. Specjalnie dla najmłodszych, 2 kwietnia o godzinie 13:00, Maciej Orłoś, prezenter Telewizji Polskiej i autor bestsellerowych książek dla dzieci, poczyta o świecie tajemniczych i niewytłumaczalnych zdarzeń, które przytrafiają się Meli oraz Kubusiowi – bohaterom jego barwnych opowiadań. Tego samego dnia o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie z Rafałem Kosikiem, autorem serii książek „Felix, Net i Nika”, która sprzedała się w 350 tysiącach egzemplarzy osiągając tym samym status najpopularniejszego cyklu książek science-fiction dla dzieci i ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  DKF „IMAGINARIUM” - SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH

   

  Kino Praha zaprasza na nową odsłonę filmowych spotkań, w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego „IMAGINARIUM” – Siedem grzechów głównych. Spotkanie z widzami i zaproszonymi gośćmi poprowadzi znany dziennikarz Piotr Szygalski.

  Cena biletu TYLKO 14 złotych!

   

  31. marca, o godz. 20:00 odbędzie się specjalny pokaz filmu "Ugotowany". Po projekcji filmowej zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji. Gościem specjalnym będzie m.in. aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć*** oraz psychoterapeutka Ewa Chalimoniuk**** a także ks. Marek Kotyński*****.

   

  DKF „Imaginarium”* –  Siedem grzechów głównych, to 10 znakomitych tytułów, których fabuła będzie punktem wyjścia do dyskusji odbywających się po seansie. Każdy blok filmowy zostanie poświęcony innemu grzechowi, a mianowicie: pychy, chciwości, pożądliwości, zazdrości, obżarstwa, gniewu oraz lenistwu. 

   

  Spotkania w ramach DKF „Imaginarium” poprowadzi Piotr Szygalski**.

  Spotkania odbywać się będą w wybrany poniedziałek miesiąca o godz ...

  czytaj więcej

 • W imieniu najlepszych polskich Restauracji i wyjątkowych instytucji kultury, z radością informujemy, że najbliższa edycja Restaurant Week odbędzie się od 1 do 10 Kwietnia. Brać w niej będą udział Restauracje w dziewięciu wyjątkowych polskich miastach: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, na Śląsku, w Trójmieście, a także po raz pierwszy w Łodzi, Szczecinie i Lublinie.                                                                                        

  Tematem przewodnim najbliższego Festwalu najlepszych Restauracji jest hasło "Kwitnąca scena restauracyjna", pod którym kryje się zdumiewający rozkwit polskiej gastronomii ostatnich lat - mnogość nowych i zaskakujących konceptów kulinarnych, wielki powrót świeżych i lokalnych składników, a także odwaga Restauratorów i Szefów Kuchni. Przede wszystkim jednak oznacza ono ogromną liczbę nowych Gości, którzy zdecydowali się na odwiedziny w Restauracjach i regularne uczestnictwo w niesamowitym rozwoju polskiej sceny restauracyjnej. Im wszystkim dedykujemy ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Nowa sztuka na kwietniowej aukcji w Pałacu Zamoyskich


  Wraz z początkiem wiosny Dom Aukcyjny Art in House zaprasza na aukcję sztuki młodych artystów. Wychodząc naprzeciw gustom, potrzebom oraz konwencjom artystycznym Art in House pragnie przybliżyć twórczość i zaskoczyć uczestników świeżością oraz odmiennością prezentowanych prac. Na kwietniowej aukcji będzie ich bowiem aż 60!

  Na licytację zaprasza sama założycielka „Art in House” Anita Wolszczak, historyk sztuki i pasjonat! Aukcja organizowana jest juz po raz siódmy, jednak tak jak zawsze, zaskakuje nowatorskimi pomysłami i innowacyjnością przekazu!

  W tym roku po raz pierwszy witamy w progach Art in House nowych twórców tj. Magdalenę Karwowska, Kamila Niewińskiego, Edytę Grzyb, Ryszarda Radziwilskiego, Joannę Aninowską, Justynę Jabłońską, Małgorzatę Jastrzębską, MilionerBoya, Krzysztofa Polaczenko, Pawła Poradę oraz Beatę Orlińską. Przekrój tematyczny prac jest ogromny, min. zaskakujące stylistyką malarską i kunsztem artystycznym portrety kobiet, ekspresyjne formy krajobrazów, sztuka aztecka a także awangardowa ...

  czytaj więcej

 • Cena:  darmowa
  Kolportaż:  internet

  Ruszyła kolejna edycja Festiwalu najlepszych Restauracji Restaurant Week Polska!

  Tym razem hasłem przewodnim festiwalu jest „Kwitnąca scena restauracyjna”. Można już rezerwować zarówno miejsce w Restauracjach, jak i na specjalnych wydarzeniach towarzyszących festiwalu. Na liście restauracji pojawiło się wiele nowych nazw – również tych z michelinowskim Bib Gourmand!

  Wiosenny Restaurant Week 2016 to już̇ szósta edycja Festiwalu najlepszych Restauracji Restaurant Week, którego misją jest przybliżanie Gościom gwałtownie rosnącej polskiej sceny restauracyjnej. W dotychczasowych wydarzeniach wzięło udział już̇ w sumie 93 746 Gości oraz 226 Restauracji, które wydały 280 743 festiwalowe dania.


  Tematem przewodnim najbliższego Festiwalu najlepszych Restauracji (który odbędzie się w dniach 1-10 kwietnia) jest hasło "kwitnąca scena restauracyjna". Kryje się pod nim rozkwit polskiej gastronomii ostatnich lat - mnogość́ nowych i zaskakujących konceptów kulinarnych, wielki powrót świeżych i lokalnych składników, a także odwaga Restauratorów i Szefów Kuchni. Przede wszystkim jednak oznacza ...

  czytaj więcej

redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--