Poznajcie repertuar oraz sposób funkcjonowania Kinoteki podczas Mistrzostw Europy 2012.

Konkurs!!! Do wygrania 3 podwójne zaproszenia do Kinoteki do wykorzystania od dziś do 5 lipca (do wyboru filmy: SŁODKICH SNÓW GORYL ŚNIEŻEK W BARCELONIE NIETYKALNI CHWAŁA DZIWKOM ŁOWCY GŁÓW VALHALLA. MROCZNY WOJOWNIK). Startujemy o 13, wygrywają maile numer 1, 5 i 7, zwycięzcy otrzymają informację zwrotną. Powodzenia! adres mailowy: ewa@kulturalnie.waw.pl


Z radością informujemy, że podczas Mistrzostw Europy Kinoteka będzie otwarta.

W naszym repertuarze niezmiennie będą mogli Państwo znaleźć wspaniałe tytuły, które będą pojawiać się na naszych ekranach zgodnie z harmonogramem planowanych premier na czerwiec 2012.

I tak już 1 czerwca zapraszamy na "Królewnę Śnieżkę i Łowcę" - jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów roku oraz na hit Planete+ Doc Film Festival "Projekt Nim".
15 czerwca zagramy: "Hotel Marigold" - w gwiazdorskiej obsadzie tego filmu znajdziecie m.in. Billa Nighy, Maggie Smith, Judi Dench - oraz na pełene tajemnic "Szepty".
22 czerwca wyświetlimy niezwykle odważne "Cosmopolis" z Robertem Patinsonem w roli głównej oraz kolejny hit Planete+ Doc Film Festival "Chwała dziwkom".
29 czerwca na ekranach Kinoteki zapraszamy na "2 dni w Nowym Jorku" - przezabawną komedia wyreżyserowana i zagrana przez Julie Delpy.

Ponadto w repertuarze pozostaną: "Faceci w czerni 3", "Dyktator", "Łowcy głów", "Mroczne cienie", "Nietykalni".
Wszystkich fanów kina dokumentalnego zapraszamy na filmy: "Roman Polański", "Ambasador".
Zaś dla dzieci przygotowaliśmy film o niezwykłych przygodach białego goryla - "Goryl Śnieżek w Barcelonie".


Dojazd do Kinoteki

Uprzejmie informujemy, że z powodu powstającej dookoła Pałacu Kultury i Nauki strefy kibica, dojście do Kinoteki będzie wyglądało inaczej niż zwykle (mapka).
14 maja został zamknięty parking dla samochodów znajdujący się przed Kinoteką.
Z początkiem czerwca wejście do Kinoteki będzie możliwe wyłącznie od ul. Emilii Plater (mapka). Najłatwiejszy dojazd zapewnią linie autobusowe zatrzymujące się przy ul. Emilii Plater oraz Dworcu Centralnym oraz tramwaje i kolejka podmiejska.

 

 


 


Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
Euro 2012 Kino podcza Euro 2012 Kinotekaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--