Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.


 A już 11 października w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan!
Wege Festiwal, w wersji wegańskiej, zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.
Co więcej - na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Pamiętajmy, że wege to nie tylko jedzenie. Filozofia zero waste czy cruelty free doskonale idą w parze z wege.
Wydarzeniem towarzyszącym będą targi kosmetyków naturalnych Ekopiękno czyli targi kosmetyków naturalnych

Zapraszamy do uczestnictwa w licznych pokazach i wykładach związanych z roślinną dietą, kosmetykami i wegańskim stylem życia.

W programie:
13:00-13:45 Vegenerat Biegowy- Przemysław Ignaszewski, autor książek, bloger, miłośnik biegów i kuchennych eksperymentów, zaprasza na spotkanie autorskie i pokaz kulinarny

14:00-14:45 Hanna Stolińska –doktor nauk o zdrowiu, dietetyk kliniczny, autorka książek, słowem niezrównany autorytet w dziedzinie racjonalenego odżywiania, opowie nam o zakłamanym jedzeniu i obali mity zdrowego odżywiania. 

15:00-15:45 Smakoterapia – Iwona Zasuwa to kobieta wielu talentów. Muzyk, wokalistka (zespół Kayah), edukatorka żywieniowa, prowadząca program TV Ugotuj mi mamo, autorka strony smakoterapia.pl i serii książek. Przygotowała dla nas wykład o odporności przez cały rok.

16:00-16:45 Makutu – manufaktura kosmetyczna, stworzona po to by cieszyć się życiem blisko natury. To połączenie labolatorium z pracownią zielarską. Wystąpią z pokazem dżemów myjących do ciała.

17:00-17:45 KaapVino – Wojciech Lazarowicz, właściciel sklepu winiarskiego, autor bloga, specjalista od win wegańskich opowie o ich produkcji oraz zdradzi nam, czym wyróżniają, podzieli się z nami swoją wiedzą, na którą skupiają się lata pracy w braży winiarskiej.

18:00-18:45 Essence of Nature – będzie miało przyjemność poprowadzić pokaz wyrobu świec sojowych i wegańskich kul kąpielowych. Uczestnicy dowiedzą się jak stworzyć swoje bezpieczne ekologiczne świeczki sojowe oraz musujące kule do kąpieli oparte wyłącznie na naturalnych składnikach, a także wziąć udział w konkursie, w którym do zdobycia będą produkty przygotowywane podczas pokazu.


Więcej na stronie:

https://www.facebook.com/events/326643382083989/


Przywitaj jesień Wege Festiwalem!
Warszawa, Pałac Kultury i Nauki
11.10.2020r.
Niedziela 12:00 - 19:00
Bilety dostępne tutaj: https://tiny.pl/7pvwt

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--