Wielkimi krokami zbliża się upragniona przez nas wszystkich Wiosna. Powoli zaczynamy chować ciepłe kurtki, rękawiczki, śniegowce a gdy słońce tylko wyjdzie zza chmur witamy je z uśmiechem wystawiając ku niemu twarze.

Nasza sala zabaw w Warszawie również wyczekuje wiosny i tak jak zawsze pragnie Was zaskoczyć przyciągającymi i nieszablonowanymi wydarzeniami oraz promocjami. 

Pierwszą niespodziankę przygotowaliśmy z okazji dnia Kobiet. Na wszystkie Klientki czeka wyjątkowa promocja – każda Pani, która odwiedzi nas 8 marca, otrzyma 10% zniżki dla dziecka na całodzienną zabawę w Inca Play oraz 30% rabatu na dowolną kawę lub herbatę w kawiarni Inca Cafe 

Doskonałym uzupełnieniem będzie wyborne ciastko przygotowane na miejscu przez Naszego cukiernika. Nie pozostaje więc nic innego jak wpaść do nas z koleżankami i ich dziećmi. Dzięki wielu atrakcjom jakie są na naszej Sali dzieci będą mogły oddać się zabawie a Mamy będą miały czas dla siebie J

 

W dniach 17-18 marca szykujemy kolejne wydarzenie Słodki Weekend. Zainspirował Nas międzynarodowy dzień cukiernika obchodzony 15 marca, a że Nasz cukiernik ma wyjątkowy talent i wyobraźnie przygotuje ucztę dla podniebienia. Dodatkowo w te dni przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji: teoretyczne i praktyczne warsztaty małego cukiernika, tworzenie figurek z masy cukrowej, słodką dekorację pierniczków i ciasteczek, a na koniec wielka niespodzianka ale ciii to na razie tajemnica J bądźcie koniecznie wtedy z nami!

Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku i Instagramie 

 

Zachęcamy również do organizacji urodzin dla dzieci w Inca Play.  Urodziny to wyjątkowe Święto dla każdego dziecka. Jako specjaliści w tej dziedzinie zadbamy o każdy szczegół, począwszy od rezerwacji do zakończenia urodzin. Naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo każdego dziecka więc bez obaw mogą korzystać ze wszystkich atrakcji. Zapewniamy miejsce dla rodziców, catering zaś Nasi animatorzy zadbają by czas spędzony u nas był pełen pozytywnych doznań, śmiechu, zabawy.

A na koniec wisienka na torcie J Jak na pewno wiecie Marzec będzie pierwszym miesiącem, kiedy w życie wejdzie ustawa o ograniczeniu handlu w niedzielę, nie dotyczy ona jednak sal zabaw, więc z radością informujemy że Inca Play – będzie otwarta każdą niedzielę miesiąca w standardowych godzinach 10:00-20:00!

 

 

 

 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Informacje prasowe | Cena: 
Kolportaż: 
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--