Chcesz zorganizować bezpieczne urodziny dla swojego dziecka? Twoje dziecko marzy o aktywnej i kreatywnej zabawie niczym z bajki? Sala zabaw Incaplay w Warszawie spełni wszystkie marzenia!

Organizujemy urodziny dla dzieci od samego utworzenia tego magicznego centrum rozrywki w Warszawie. Dzięki temu miejscu atrakcje dla dzieci podczas najważniejszego dnia ich życia  stają się niesamowitym przeżyciem. Wszystko dostosowane jest do potrzeb naszych najmłodszych klientów tak, aby każde dziecko mogło spędzić u nas wspaniałe chwile i razem z przyjaciółmi świętować urodziny. Dlatego centrum zabaw dla dzieci w Warszawie oferuje organizację urodzin dla dzieci w 7 salkach tematycznych, między innymi salce Księżniczka i Rycerska.

W naszym centrum zabaw dla dzieci oferujemy wielość dodatkowych atrakcji – warsztatów i animacji – mogących odbywać się podczas urodzin. Dla chłopców  szczególnie interesujące wydadzą się praktyczne warsztaty z trenerem piłki nożnej zaznajamiające dzieci z odpowiednim słownictwem i technikami football’owymi. Sala zabaw dla dzieci w Warszawie proponuje także również sportowe zajęcia fitness i zumby dla dziewczynek i chłopców. Jak wiadomo sport to zdrowie, szczególnie dla dzieci w okresie intensywnego rozwoju, dlatego centrum rozrywki dla dzieci w Warszawie dba o to, aby wasze pociechy miały dużo ruchu. W ofercie znalazły się  również inspirujące warsztaty taneczne z instruktorem prestiżowej szkoły tańca Egurrola Dance Studio!

Dzieci lubiące bardziej manualne zajęcia również odnajdą w ofercie coś dla siebie. Balonowe wyzwanie to nowe warsztaty z animatorem imprez urodzinowych dla dzieci w Warszawie. Nasz animator pokaże jak z kolorowych balonów stworzyć miecze dla prawdziwych rycerzy lub korony dla równie prawdziwych księżniczek oraz wiele innych ciekawych przedmiotów, które dzieci mogą zabrać ze sobą do domu.

 Tworzenie wspomnień jest naszą pasją, dlatego możemy  stworzyć dla dziecka prawdziwy tor wyścigowy! Wyścigowe urodziny są gratką dla wszystkich lubiących zdrową rywalizację zdalnie sterowanymi samochodami.

Szkolimy u nas nie tylko mistrzów tańca czy motoryzacji, ale również kucharzy! Włoska robota to gastronomiczne warsztaty wypiekania własnej pizzy. Dzieci mogą podczas zabawy wcielić się w szefów kuchni i upiec własnoręcznie przygotowane pizze, a wszystko przy zachowaniu najwyższego bezpieczeństwa.

Jeśli ktoś chciałby doświadczyć czegoś zupełnie kosmicznego, mamy dla niego absolutną nowość! Virtual reality to zabawa przy nałożeniu elektronicznych gogli, gdzie odtworzony będzie określony wirtualny obraz. Nigdy nie skakaliście ze spadochronem? Teraz to nie problem, możecie  to zrobić nie wychodząc z sali! Możecie także zagrać w Fruit Ninja, Pixel Gear czy Richie’s Plank Experience i wiele innych ciekawych gier.

Oprócz warsztatów mamy do zaoferowania na urodziny w Warszawie równie inspirujące animacje. Piraci mogą razem z odpowiednio przygotowanym animatorem szukać skarbu ukrytego w tajemniczym miejscu na sali lub księżniczki i królewny mogą odgadywać zagadki jak z prawdziwego pałacu. Nasi koordynatorzy urodzinowi lub super bohaterem.

Naszym celem jest umilić dzieciom ten piękny dzień, na który czekają cały rok. Dostępna oferta jest na tyle bogata, że z pewnością każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Jeśli zależy wam na bajkowej aranżacji to miejsce na urodziny jest właśnie dla was. Serdecznie zapraszamy wszystkich do zorganizowania niezapomnianych, magicznych urodzin w sali zabaw Inca Play w Warszawie!

 

www.incaplay.pl


Kategoria: Lifestyle | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--