Rozpocznij wakacje z Luną W STARYM, DOBRYM STYLU! 

Zapraszamy na letni maraton filmowy w piątek 30 czerwca o godz. 20:00!

Pokaz trzech filmów:


W STARYM DOBRYM STYLU - PREMIEROWO
komedia, USA, 2017, reż. Zach Braff, wyst. Morgan Freeman, Michael Caine, Alan Arkin, Matt Dillon, 96 min
Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.


MÓW MI VINCENT
komedia, USA, 2014, reż. Theodore Melfi, wyst. Bill Murray, Melissa McCarthy, Naomi Watts, Chris O'Dowd, 103 min
Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście.


PRAKTYKANT
komedia, USA, 2015, reż. Nancy Meyers, wyst. Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo, Adam DeVine, 121 min
Robert De Niro wcielił się w rolę Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie. Jej założycielką i głównodowodzącą jest ambitna Jules Ostin (Anne Hathaway). Podczas nieuchronnego zderzenia pokoleń, obydwoje odkrywają wartość przyjaźni.

 


 

Bilety:
39 zł - cały maraton
25 zł - bilet na film premierowy "W starym, dobrym stylu"

Do każdego biletu kawa!


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
luna maraton filmowyredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--