GABINET

 

 

Ona – trzydziestoparoletnia, sfrustrowana współczesna matka–Polka, która mimo wysiłków nie radzi sobie z natłokiem obowiązków. I on – zapracowany lekarz – katolik-rozwodnik, który pod maską cynizmu ukrywa niepewność i rozczarowanie.

I oto nagle, przypadkiem, utykają razem w ortopedycznym gabinecie. Na chwilę zatrzymuje się codzienny bieg wydarzeń. Ta dziwna noc tworzy wyrwę w rzeczywistości.

 

Natalia Fijewska-Zdanowska – reżyserka i scenarzystka: „Dla mnie współczesne macierzyństwo to doświadczenie ekstremalne. Intensywne. To szalona jazda - balansowanie miedzy największą czułością i załamaniem nerwowym. To dotykanie własnych granic, zderzanie się z nimi. To sytuacja sama w sobie wywołująca wewnętrzne skonfliktowanie. Chcę przyjrzeć się współczesnej kobiecie, nie po to, żeby pośmiać się z przysłowiowej ‘kury domowej’ – ale, aby pokazać, że za fasadą ‘kury’ kryje się głęboko egzystencjalne doświadczenie osobiste – bezradności, samotności, niezaspokojonych potrzeb. Chcę też spojrzeć na facetów – co się z nimi stało?”

 

Scenariusz i reżyseria: Natalia Fijewska-Zdanowska

Obsada: Paulina Holtz i Rafał Kosecki

Reżyseria świateł: Mikołaj Malesza

Opracowanie muzyczne: Filip Dreger

 

http://mlyn.org/portfolio/gabinet/

 

Tym razem Teatr Młyn zagra gościnnie w DK Dorożkarnia, 6.09 o 17:00 i 19:00. Mamy dla Was podwójne zaproszenia!

Zgłaszajcie się mailowo, na adres marta@kulturalnie.waw.pl w temacie wiadomości wpisując tytuł przedstawienia a w treści preferowaną godzinę. Część spośród osób, które to uczynią otrzymają od nas powiadomienia o wygranej. Powodzenia!


 

 

 

 


 


 


Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
młynredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--