ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to już coroczna tradycja. W ostatnią piątkową noc października miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w spowitych mrokiem kinowych salach, aby wspólnie oglądać przerażające filmy grozy, które w ostatnim czasie pojawiły się w polskich kinach.


28.10.2016 o godzinie 22.00!

Tej nocy z ciemności wyłonią się przyprawiające o dreszcze potworne kreatury i napawające głębokim lękiem demoniczne upiory, a z wielkiego ekranu obficie poleje się krew. To wydarzenie dedykowane jest wyłącznie dla widzów o mocnych nerwach!

W repertuarze:

makabryczny DIABELSKI MŁYN - przedpremierowo tylko na ENEMEFie!

psychodeliczny WIDZĘ, WIDZĘ,

tajemniczy i mroczny KIEDY GASNĄ ŚWIATŁA,

odważny i ekstremalny SUMMER CAMP.

Dołącz do Nocy Grozy i Horrorów na Facebooku:
http://ow.ly/jcG6304Sois

*** Więcej informacji ***
http://www.enemef.pl

ENEMEF: NOC GROZY I HORRORÓW odbędzie się 28 października (piątek) jednocześnie w 31 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy (dodatkowy pokaz 29.10), Włocławek, Wrocław Pasaż, Wrocław Arkady, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 25 do 33 zł za całą noc w kinie (cztery filmy)

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten maraton w Multikinie Ursynów. Zgłaszajcie się w komentarzach pod postem na FB, dwie losowo wybrane osoby otrzymają powiadomienie o wygranej przed końcem dnia. Warunkiem udziału jest lubienie na FB bloga Kulturalnie. Powodzenia!


Kategoria: Multikino-poleca | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
horror maraton filmowy multikinoredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--