"Roszczeniem jest dostać po studiach etat z wynagrodzeniem za pracę. 
Mieć pojęcie o tym, co się robi, być w tym uczciwym i mieć. 
Za co. 
Żyć."


To my - pokolenie Y.
Niewolnicy harujący na bezpłatnych stażach. W zamian za obietnicę etatu, która nigdy się nie ziści. 
To wy - przedsiębiorcy - jesteście odpowiedzialni za narastającą frustrację, poczucie niższości wobec innych i brak perspektyw pokolenia urodzonego po '89 roku.

Inspiracją spektaklu są autentyczne doświadczenia studentów, jak i symulacyjna gra The Sims. Sytuacja, w jakiej znajdują się stażyści, jest łudząco podobna do zasad w grze: postacie regularnie otrzymują kolejne polecenia – gra nie ma końca.

Spektakl powstał w Teatrze Ósmego Dnia w ramach kokursu OFF: PREMIER/PREZENTACJI 2015.

Teatr TrzyRzecze, Warszawa, ul. Suzina 6
17/18 czerwca godz. 19.00
bilety/rezerwacje: www.trzyrzecze.pl

bilety w specjalnej cenie dla każdego, kto pokaże zaświadczenie odbywania bezpłatnego stażu

SIMY NA STAŻU
tekst: Patrycja Sawicka
występują: Ewelina Gnysińska, Krzysztof Brzazgoń, Marcin Zarzeczny


 

KONKURS! Mamy dla Was podwójne zaproszenia na piątek oraz sobotę (17 / 18 czerwca). Aby wziąć udział w konkursie, wpisz preferowany termin w komentarzu pod postem informującym o spektaklu na FB niniejszej strony. Losowo wybrane osoby otrzymają powiadomienia o wygranej (na FB) przed końcem czwartku. Warunkiem udziało w losowaniu jest lubienie na FB profilu bloga Kulturalnie. Powodzenia!:)

 

Regulamin konkursu:

Konkurs kończy się przed końcem 16.06.

Nagrodami w konkursie są zaproszenia na spektakl „Simy na stażu”.

Powiadomienie o wygranej zostaną wysłane na FB.

W konkursie mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie.

Serwis Facebook nie jest współorganizatorem konkursu i nie ponosi żadnej odpowiedzialności wobec uczestników konkursu. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook ani z nim związane. Organizator konkursu korzysta z serwisu Facebook do administrowania promocją na własną odpowiedzialność.

 

Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnychKategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--