PROPOZYCJA  NA  KARNAWAŁ


Teatr SYRENA

ŚPIEWNIK  PANA  WASOWSKIEGO

KONCERT

Znakomity spektakl muzyczny z największymi przebojami wspaniałego duetu: Jerzy  Wasowski i Jeremi Przybora.


 Piosenki „Kabaretu Starszych Panów” stały się polskimi standardami. Doczekały się wielu wspaniałych interpretacji i zawsze chętnie do nich powracano. W ubiegłym roku obchodziliśmy jubileusz setnych urodzin kompozytora piosenek – Jerzego Wasowskiego. Na tę wyjątkową okoliczność Teatr Syrena przygotował premierę przedstawienia poświęconego najpopularniejszym piosenkom kompozytora i nie tylko.

Śpiewnik Pana Wasowskiego” to żartobliwe przedstawienie muzyczne, w którym artyści kontynuują, tak charakterystyczną dla tekstów Jeremiego Przybory, zabawę słowami i znaczeniami. Wszystko skąpane w doskonałej muzyce i śpiewie Chóru Kameralnego Collegium Musicum. Na scenie mogą Państwo zobaczyć prawdziwą współczesną diwę: Justynę Steczkowską oraz Wojciecha Malajkata, który całość opatruje dowcipnym komentarzem. W spektaklu można  usłyszeć między innymi takie utwory jak: „Bo we mnie jest sex”, „Rodzina”, „Kaziu zakochaj się” czy „Wesołe jest życie staruszka”.

Znakomita obsada to nie jedyny atut spektaklu. Jego reżyserem jest bowiem autor dwóch naszych (Teatru Syrena) przebojów scenicznych - Krzysztof Jaślar.


Zapraszamy do Teatru Syrena i do odwiedzenia strony: teatrsyrena.pl


TEKST: Krzysztof Stopczyk - na podstawie materiałów prasowych Teatru Syrena

FOTO: materiały prasowe Teatru Syrena
Kategoria: Informacje prasowe | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqus
Tagi dla tej recenzji:
ŚPIEWNIK PANA WASOWSKIEGO Teatr Syrenaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--