Uroczystość trzecich „urodzin” Pure Sky Club

Wysoko, na 21. i 22. piętrze wieżowca Skylight, w siedzibie Pure Sky Club o powierzchni 1600 m2, w piątkowy wieczór 22 listopada br. miała miejsce szczególna uroczystość – trzeci jubileusz powstania klubu, podczas której można było m.in. zobaczyć pokaz mody i posłuchać dobrej muzyki na żywo.  

     Co tydzień, w piątek odbywają się tu imprezy pod nazwą "London Calling" - w londyńskim klimacie. Od godziny 21.00 można bawić się przy muzyce na żywo. Gra stały zespół, a od czasu do czasu gościnnie występują znani wykonawcy. Wstęp jest wolny. Piątkowe muzyczne wieczory to jeden z punktów bogatego programu wydarzeń w klubie. Codziennie odbywają się tu różne eventy – artystyczne, biznesowe, familijne. Pure Sky Club liczy już 1500 członków, głównie z kręgów biznesu, kultury i rozrywki. Po raz trzeci z rzędu został wyróżniony nagrodą "Luxury Brand of The Year”.   

    Podczas imprezy jubileuszowej zaprezentowane zostały dwie kolekcje bielizny damskiej. Pierwsza z nich – firmy Meva Fashion, która istnieje na rynku już ponad 50 lat, składała się ze zmysłowych modeli wykonanych z vistexu. Jest to unikatowa dzianina, która łączy zalety jedwabiu i bawełny. W bieliźnie wykorzystano również koronki i haft na tiulu. Druga kolekcja – projektantki Eweliny Baran była bardziej ekstrawagancka i bazowała na naturalnym jedwabiu. Modelki zaprezentowały również okazałą biżuterię zaprojektowaną przez Joannę Łupkowską. Pokaz uświetniła wokalnym występem Agata Nizińska. Był to wstęp do muzycznych wrażeń, jakie były udziałem gości przez kilka kolejnych godzin wieczoru. Bawili się oni doskonale przy muzyce "London Calling" – na zmianę na żywo i w wykonaniu DJ’a.

    Tekst i foto: Ewa Balana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--