Premierowy pokaz kolekcji S/S 2014 KB Unique Design Katarzyny Barcik

W nietypowej jak na pokaz mody scenerii – na basenie Mulico Wellness & Spa, w zimny listopadowy wieczór zaprezentowana została najnowsza kolekcja Katarzyny Barcik KB Unique Design na wiosnę i lato 2014. Piękne, barwne, subtelne i eleganckie kobiece kreacje powstały z inspiracji rafą koralową.

     Modelki, niczym Afrodyty wyłaniające się z morskiej piany, pojawiały się i przechadzały wokół basenu, podczas gdy jedna z nich od samego początku do końca pokazu kąpała się w swej sukni w jego wnętrzu. KB Unique Design oznacza unikalny charakter strojów. Projektantka stara się utrzymać unikatowość każdego modelu i sprawić, by każda kobieta wyglądała oryginalnie. Pokaz kolekcji S/S 2014 udowodnił, że pomysłów Katarzynie Barcik nie brakuje. Można było podczas niego podziwiać lejące, lekko błyszczące, lekko przezroczyste tkaniny, ciekawe kroje i różne długości kreacji w różnych kolorach. Były to odcienie różu, fioletu, niebieskiego, zieleni oraz biel i czerń, same i w kombinacjach. Dodatkiem do każdej kreacji były diademowe „okulary” lub inaczej mówiąc diadem wokół oczu, zrobiony z perełek, koralików. Całość uzupełniała fryzura przypominająca uczesane, wilgotne włosy. W niezwykłej scenerii płynęła ciekawa, nastrojowa muzyka skomponowana przez Przemysława Książka i Katarzynę Łaską. Atmosfera wieczoru przywodziła na  myśl egzotyczne podróże, wiosnę i lato - w chłodnym i ciemnym listopadzie.

Tekst i foto: Ewa Balana

 

 

 

 

 

 

 

 Kategoria: Aktualności | Źródło:  Redakcja Kulturalnie.waw.pl | Cena:  darmowa
Kolportaż:  internet
comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--