• 19.01 - 31.03

  Arcykomedia w wyśmienitej obsadzie! OŻENEK w Teatrze 6.piętro


  • Teatr |
  • bilety: Bilety w cenie: 89, 110, 130 i 160 zł do nabycia na stronie www.teatr6pietro.pl i na stronie ebilet.pl
  OŻENEK – nieśmiertelna komedia Nikołaja Gogola – wkracza na scenę Teatru 6. piętro! Znakomici aktorzy w przenikliwej, widowiskowej inscenizacji Andrzeja Bubienia.

  „Niewiarygodne zdarzenie w dwóch aktach”, jak Autor nazwał OŻENEK – to prawdziwa teatralna uczta: widowisko, któremu tempo i wigor nadają intrygi swatów ...
 • 23 Lipiec godz. 16:00

  Kalos kaghatos / 7 Sztuk Teatru Akt


  W tegorocznym sezonie teatru plenerowego Teatr Akt zaprezentuje wszystkie swoje spektakle na dziedzińcu przed Pałacem Pod Blachą przy Placu Zamkowym w Warszawie.
  Kolejny akt cyklu prezentacji 7 Sztuk czyli Akt dla Warszawy w dniu 23.07.2017 pod znakiem teatru ...
 • 23 Lipiec godz. 21:00

  CO MODNA PANI WIEDZIEĆ POWINNA?


  Co by robiła kobieta, gdyby musiała robić WSZYSTKO co jej każą, czego wymaga od niej moda, społeczeństwo, gazety, firmy kosmetyczne? Tytułowa Modna Pani, żeby to wszystko zrobić, musi wstać o 4. Albo w ogóle lepiej nie spać.

 • Zapraszamy na spektakl improwizowany duetu KINGA & NORA. Zagramy bez scenariusza, bez przygotowanych postaci. Na żywo, z głowy, na oczach widowni. Tylko we dwie. Na scenie. Absurd i abstrakcja. Tak więc proszę się przygotować – i proszę potem nie mówić, że nie ...
 • 25 Lipiec godz. 21:00

  WYCIECZKI OSOBISTE FEAT. DOROTA MASŁOWSKA


  25 lipca zapraszamy na osobistą podróż, pełną intelektualnych kuksańców, artystycznych docinków i żartobliwych przytyków – w towarzystwie niezwykłego gościa: DOROTY MASŁOWSKIEJ i jej felietonów, które posłużą jako inspiracja do improwizowanych scen.
  Współorganizatorzy: Teatr Studio/Plac Defilad, Klub Komediowy, Jameson Irish Whiskey
 • 26 Lipiec godz. 20:00

  FABULARNY PRZEWODNIK PO TRZECIM TRYMESTRZE


  Zapraszamy na czwarty odcinek serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy. Spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

 • 27 Lipiec godz. 20:00

  ANTEK I KAROL: ULICA BEZ NAZWY


  “Ulica bez nazwy” to nasz spektakl improwizowany składający się z dwóch części, które absolutnie się ze sobą nie łączą.


 • 30 Lipiec godz. 15:00

  NIKT NIC NIE WIE – SPEKTAKL DLA DZIECI


  Dzieci obejrzą tworzone na żywo historie, którym będą mogły nadawać bieg, proponować własne pomysły na sceny. Improwizowany spektakl jest doskonałym narzędziem poszerzającym granice wyobraźni – i dziecka i rodziców. I jest komediowy!
  Spektakl dla dzieci w wieku: 4-12 lat


1 2 3 >>


piaseczno.edu.pl, iik.pl, impreza.krakow.pl, karolina-kijowicz.com.pl, studenckie-mieszkania.pl
to są nasze słowa kluczowe: juwenalia, sylwester, kultura, rozrywka, warszawa, wydarzenia, imprezy, informacje, kulturalne, recenzje, relacje, muzyka, koncert, kino, teatr, koncerty, odczyt, film, dyskusja, muzea, muzeum, kulturalna warszawa