DOBRY WIECZÓR PAŃSTWU

18 Marzec godz. 21:00
18 marzec 2011, piątek
godz. 21:00
Bilety: 70 zł/ Wejściówki 25 zł (bez mozliwości rezerwacji, dostępne na 10 min przed spektaklem, liczba m-sc ograniczona)
Czas trwania spektaklu 80 minut, bez przerwy | Premiera 28 stycznia 2011 r.

Monodram w duecie: 

Występują:
Mistrz: Krzysztof Materna
Asystentka Mistrza: Olga Bołądź
Producent wykonawczy: Ewa Ratkowska

Po wielu, wielu  latach pracy w polskim show biznesie, po wielu latach pracy w polskiej telewizji, na estradzie Krzysztof Materna zapisał swoje doświadczenia w formie oryginalnego, bezkompromisowego zabawnego monologu. Artysta, Krzysztof Materna, czekający w garderobie na swój kolejny występ, spowiada się i zwierza publiczności  z praw i reguł ogólnych, rządzących polskimi mediami i polską tzw. rozrywką.

Krzysztof Materna 
Autor, reżyser, satyryk. Współwłaściciel firm M&M Communications i Radio Pogoda; laureat dwóch Wiktorów za MdM (1995, 1996). Związany z radiową Trójką (?Spotkania z balladą") i I pr. Polskiego Radia (magazyn 60 min/h). 
Dyrektor artystyczny ZPR (kampanie promocyjne Edyty Geppert, Michała Bajora, Obywatela GC). Twórca, współtwórca, współautor, wykonawca i współreżyser cykli telewizyjnych: ?Mądrej głowie", ?Za chwilę dalszy ciąg programu", ?MdM?, ?MdM po godzinach? oraz ponad 500 programów telewizyjnych. 
Uczestnik wydarzeń kabaretowych i festiwalowych; prowadzący, reżyser i dyrektor artystyczny festiwalu Opole; autor felietonów (Szpilki, Impact). 
Współautor wraz z Wojciechem Mannem książki pt.:Podróże małe i duże.

 comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--