07 listopad 2020, sobota
godz. 20:00
Bilety: empikbilety.pl/wydarzenie/zaduszki-jazzowe-judyta-pisarczyk-quartet/listopad-2020
Już 7/11/2020 świętujemy Zaduszki Jazzowe w Klubie Akwarium!
O godzinie 20:00 zapraszamy na koncert wspaniałej wokalistki - Judyty Pisarczyk, która wystąpi w towarzystwie wykwintnych muzyków jazzowych.

Podczas koncertu usłyszymy kompozycje autorstwa Judyty Pisarczyk, do których zostały wykorzystane wiersze takich poetów jak Paul Laurence Dunbar. Pojawią się również standardy jazzowe w nowoczesnych aranżacjach.

Nie zabraknie utworów zagranych w niekonwencjonalnym duecie - wokal i kontrabas. Połączenie jazzowej tradycji ze współczesnymi środkami wyrazu muzycznego i miłosna tematyka utworów - to coś, czego będzie mógł spodziewać się słuchacz.

Kilka słów o liderce zespołu:
Zdobywczyni nagrody Best Vocalist International Jazz Festival "Johnny Raducanu" (Rumunia), Grand Prix Ladies' Jazz Festival w Gdyni, III miejsca na Riga Jazz Festival (Łotwa). Laureatka polskich festiwali jazzowych takich jak Blue Note Competition, Novum Jazz Festiwal, MSWJ w Zamościu.
W 2017 roku nagrała swój debiutancki album live "Koncert w Trójce", który został wydany przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia w 2018 roku.

Występowała między innymi w NOSPR w Katowicach, NFM we Wrocławiu, Teatrze Muzycznym w Gdyni, Filharmonii Opolskiej, w najbardziej znanych polskich klubach jazzowych, czy podczas festiwalu Jazz Time w Estonii. Na scenie pojawiła się między innymi u boku Bobby'ego McFerrina.

Skład zespołu:
Judyta Pisarczyk - wokal
Michał Jakubczak - fortepian
Mateusz Szewczyk - kontrabas
Maksymilian Olszewski - perkusja

Bilety już dostępne!


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--