23 październik 2020, piątek
godz. 20:00
Bilety: https://linkd.pl/acme
Już w piątek 23/10/2020 o godzinie 20:00 zapraszamy na pierwszy koncert z serii Muzyki Francuskiej w Klubie Akwarium!


"C'est Si Bon" to unikalny koncert z najbardziej znanymi przebojami francuskimi. Osobowości sceniczne, które pojawią się na naszej scenie łączy szczególna pasja i zamiłowanie do piosenki rodem z Montmartre!


Podczas koncertu usłyszą Państwo zarówno klasyczne melodie, zaczerpnięte od Edith Piaf czy Josephine Baker, jak i utwory współczesnych wykonawców.


Połączenie pięknego brzmienia akordeonu oraz charyzmatycznego głosu przenie publiczność do stolicy Francji.


Zagrają dla Państwa:

Daria Zaradkiewicz - wokalistka, laureatka Szansy na Sukces oraz licznych festiwali wokalnych ogólnopolskich i międzynarodowych. Śpiewa w kilku językach, komponuje oraz zaraża pozytywną energią.

Paweł Nowak - akordeonista, kompozytor, aranżer. Absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej. Laureat krajowych i międzynarodowych festiwali akordeonowych. Autor audycji "Jazz na akordeon". Pomysłodawca i dyrektor artystyczny Międzynarodowego Festiwalu Akordeonowego w Sulęczynie.

Paweł Urowski – kontrabasista, gitarzysta basowy. Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym. Zdobywca nagród na konkursach jazzowych, takich jak m.in. EIM, Jazz Juniors czy Krokus Jazz Festiwal.
Nagrał 24 płyty, w tym album nominowany do Fryderyka 2010, wydany w ramach formacji „Dziki Jazz” (Kamiński, Pater, Urowski, Gorzycki).


Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki francuskiej!


comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--