Właśnie ruszyły zapisy na zajęcia w BOK! Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią, przygotowaliśmy dla Państwa bardzo bogatą ofertę, w której mamy zajęcia stacjonarne, online oraz sporo nowości. Wśród kilkudziesięciu propozycji znajdą coś dla siebie dzieci, młodzież i dorośli! W ofercie m.in. akrobatyka, balet, salsa, bajkoterapia, szermierka artystyczna, dziecięce muzykowanie, pracownia słowa czy przedszkole Montessori. Pełną ofertę można znaleźć w zakładce „zajęcia”.

A jeśli ktoś chce poznać ofertę zajęć z bliska, warto pojawić się na Dniach Otwartych, które odbędą się 12 i 13 września w godzinach 11:00- 14:00 w dwóch lokalizacjach. Oprócz spotkań i rozmów z większością instruktorów, będzie można m.in. obejrzeć szermiercze show z muzyką, akrobatyczne pokazy, spróbować zajęć Montessori oraz stworzyć mini-dzieła z gliny. Wstęp wolny.

SOBOTA / 12 WRZEŚNIA / Głębocka 66

NIEDZIELA / 13 WRZEŚNIA / van Gogha 1

Pełen plan Dni Otwartych na stronie!

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszej publiczności, Dni Otwarte odbędą się w wyjątkowych warunkach sanitarnych. Bardzo prosimy uczestników o uśmiech i wyrozumiałość!


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--