KURS "FILOZOFIA ŻYCIA"

07 Wrzesień godz. 19:00
DRODZY PRZYJACIELE FILOZOFII!

Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość - ruszamy z kolejną edycją kursu "Filozofia życia"!Dołącz do przygody:* Rozwój wewnętrznych wartości

* Ulepszanie relacji międzyludzkich

* Twórcza wiedza

* Zadania i praktyki…

… to wszystko za pomocą ponadczasowych, klasycznych, wschodnich nauk takich jak „Bhagawadgita”, tybetański Głos Milczenia, Konfucjanizm i Buddyzm lub zachodnich nauk Starożytnego Egiptu i Rzymu. Poradami będą także służyć Sokrates, Platon, Arystoteles, oraz klasycy stoicyzmu tacy jak Epiktet, Seneka, Cyceron i Marek Aureliusz. Nie będzie brakowało przedstawicieli Neoplatonizmu i Oświecenia.Na początku pierwszych zajęć krótka prezentacja kursu.Celem nie jest stać się znawcą Platona, ale obudzić w sobie samym filozofa, czyli miłośnika mądrości, obudzić w sobie człowieka kochającego żyć, a nie przeżywać...To bardzo praktyczna filozofia. Filozofia życia, którą każdy nosi w sobie.Czas trwania:

Kurs obejmuje 23 spotkania, które będą się odbywały raz w tygodniu, w każdy poniedziałek o 19:00, po ok. 1,5 godziny każde.Materiały:

- teksty źródłowe lub ich fragmenty dostępne na życzenie po każdym spotkaniu.

- materiały multimedialne oraz filmy jako rozszerzenie materiału kursu.Biblioteka - czytelnia na miejscu - dostępna pon.-pt. godz. 17:30-21:00Zapisy:

- pocztą elektroniczną na adres: informacja@nowa-akropolis.pl

- telefonicznie: +48 798 221 438 lub +48 22 468 88 00 (pon.-pt. godz. 17:30-21:00)Opłata za kurs:

Standardowa - 300 złotych

Dla młodzieży uczącej się, studentów i emerytów - 150 złotych

NA PIERWSZE ZAJĘCIA WSTĘP WOLNYOSTATNIE ZAJĘCIA, NA KTÓRYCH MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO TEJ EDYCJI KURSU - 14.09.2020Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty, prosimy o kontakt osobisty, każda prośba rozpatrywana będzie indywidualnie.Uczestnicy, których frekwencja na spotkaniach przekroczy 80% otrzymują dyplom ukończenia kursu.Więcej o kursie znajdziesz na naszej stronie:

https://www.akropolis.edu.pl/filozofia/kurs-filozofia-zycia


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--