Zapraszamy do LABORATORIUM RZEŹBY!

Od 11.07 do 23.08.2020 roku w Centrum Praskim Koneser można obejrzeć prawdopodobnie największą w tym roku wystawę rzeźb w Warszawie.

PONAD 200 DZIEŁ
18-STU POLSKICH ARTYSTÓW
NA 1400 m2
RZEŹBY WIELKOFORMATOWE
I
PRACE JESZCZE NIGDZIE NIE PREZENTOWANE!!!

LABORATORIUM RZEŹBY to przegląd technik i stylów: od dzieł modernistycznych, przez popartowe, cyberpunkowe, a kończąc na realizmie magicznym. To spotkanie kilku artystycznych pokoleń tworzących w klasycznych technikach z drewna, porcelany, brązu i nowatorskich projektów jak słynne na świecie FIDU z Zięta Prozessdesign.
Wystawa jest adresowana zarówno do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze sztuką jak i kolekcjonerów, a bez wątpienia zainteresuje również architektów i dekoratorów.
Tym wydarzeniem otwieramy dyskusję o roli sztuki współczesnej w przestrzeni publicznej i prywatnej. Chcemy pokazać jak rzeźba z punktu orientacyjnego na mapie staje się wizytówką firmy, miasta, a finalnie buduje ich prestiż oraz tożsamość, jak odmienia nasze wnętrza, a jednocześnie uosabia wieloletnią historię polskiego rękodzieła.
W trakcie wystawy atrakcją multimedialną dla zwiedzających będą pokazy filmów i materiałów prezentujących artystów oraz ich prace.

Wydarzenie ma charakter otwarty, niebiletowany.
LABORATORIUM RZEŹBY
Centrum Praskie Koneser
wejście od Pasażu
11.07 - 23.08.2020 r
wt. - nd. 12:00 - 20:00

Zachęcamy do rezerwacji indywidualnego oprowadzania po wystawie pod adresem: biuro@totuart.com lub telefonicznie: 605 909 547.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
rzeźba wystawaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--