12 wrzesień 2020, sobota
godz. 10:00
Bilety: 10 zł w przedsprzedaży/15 zł w dniu imprezy
Już 12 i 13 września w Warszawie odbędzie się największy Festiwal konopi w Polsce. Podczas pierwszej edycji WeedFest Warsaw Festiwal, będziemy gościć w samym centrum Warszawy przy ul. Brackiej 25 w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. Najstarszym centrum wystawowym stolicy.

Na festiwalu będziecie mieli okazję spotkać wystawców całej branży konopnej z Polski i Europy. Porozmawiać na temat pozytywnych właściwości olejków CBD, ale również zobaczyć, że konopia używana jest w każdej dziedzinie naszego życia od medycyny po budownictwo.

Jednak to nie wszystko na WeedFest Warsaw Festiwal nie zabraknie również wykładów z osobami, dla których konopia to nie tylko chwast, ale roślina wielu zastosować. Podczas prelekcji dowiecie się między innymi o rodzajach i właściwościach żywności konopnej oraz ich wpływu na organizm, w kontekście profilaktyki jak i w terapii konkretnych schorzeń., ale również o wykorzystaniu konopi w przemyśle czy w budownictwie, a także w kuchni!

Na festiwalu nie może zabraknąć również atrakcji!
A jedną z nich będzie pokaz kulinarny, w którym wykorzystywane będą produkty konopne do przygotowania przepysznych posiłków.
Dodatkowo podczas festiwalu zostaną rozlosowane nagrody dla uczestników WeedFest Warsaw Festiwal.

Nie może Cię tu zabraknąć. Będzie to najlepszy festiwal tego roku!


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--