01 kwiecień 2020, środa
godz. 15:36
Bilety: https://goingapp.pl/evt/2209546
Najdrożsi miłośnicy kultury i muzyki Akwarium!
Nadeszły dla nas okrutne czasy, dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia.

Kup cegiełkę, okaż serce
a koncert w Akwarium otrzymasz w podzięce.

#BiletWsparcia wymienisz na jeden wybrany koncert w naszym klubie.

Historyczna oaza kultury i muzyki w centrum Warszawy – Akwarium. Skwer Hoovera.
Jesteśmy z Wami od 1977 roku jako Jazz Club. Od dłuższego czasu prężnie działamy, wypełniając nasze mury najlepszej jakości Jazzem, muzyką na wysokim poziomie, tańcem i wszelkiego rodzaju kulturą.

W ostatnim czasie reaktywowaliśmy kultowe Jam Session, zaplanowaliśmy fantastyczne koncerty z udziałem gwiazd polskiej oraz zagranicznej sceny muzycznej.

Wylaliśmy morze łez nad faktem, iż nie możemy tych planów zrealizować.
Pandemia Koronawirusa zatrzymała wszystkie nasze działania.
Od 12 marca nie możemy zrobić nic. Akwarium stoi puste.

Mamy związane ręce. Zatrzymaliśmy wszelkie działania. Mają one ogromne skutki finansowe. Koszt wynajmu lokalu w ścisłym centrum Warszawy, pracownicy, niezrealizowane kontrakty, zobowiązania, to ogromny wydatek.

Siedzimy na gorących krzesłach śledząc obecny bieg wydarzeń i nie dowierzamy. Nigdy nie było nam tak ciężko.

Najtrudniejsze dla nas w tym całym kołowrotku nieszczęścia jest odwoływanie koncertów, pozbawianie artystów pracy, ludzi, którzy tworzą klimat Akwarium.

W gronie naszych pracowników są także artyści, którzy podwójnie rozumieją i ubolewają nad tą tragiczną sytuacją. Potrzebujemy wsparcia teraz – a w lepszej przyszłości to my okażemy wsparcie w postaci najlepszych, jakie zdołamy zorganizować, wydarzeń.

Zebrane środki przeznaczymy na pokrycie kosztów pracowniczych (bo bez naszego zespołu to miejsce nie byłoby takie samo), czynsz oraz organizację przyszłych koncertów i wydarzeń.

Kres pandemii na pewno nadejdzie niedługo. Może to potrwać 2, 3 miesiące, może mniej. Żyjemy nadzieją, że znów wystartujemy z działaniem. Niebawem sezon letni – a wtedy już na pewno nie damy o sobie zapomnieć, gdyż Akwarium w tym czasie tętni życiem.

„Kup cegiełkę, okaż serce
a koncert w Akwarium otrzymasz w podzięce”.

Akwarium to miejsce spotkań artystów wszelkich formatów. Wierzymy, że dzięki Wam, w przyszłości będziemy mogli zrealizować wszystkie szalone plany koncertowe, kulturalne, a przestrzeń, w której zobaczymy się (mamy nadzieję) niebawem będzie dla was oazą artystyczną #1.

Symboliczną kwotą można nas wesprzeć tutaj - https://goingapp.pl/evt/2209546

Wierzymy, że dobro wraca – tym samym się odwdzięczymy!


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--