Zapraszamy na show po kosztach, w którym zobaczymy skecze, rozmowy z nietypowymi gośćmi, autorskie reklamy. Gospodarzem programu jest Arek z działu IT w biurze rachunkowym w piwnicy (Bartosz Młynarski), który na co dzień marzy o wielkiej karierze.

Będzie tanio i niedrogo, ale śmiesznie.

Arkowi przysługuje jeden dzień urlopu w roku i wykorzysta go właśnie na swój show. Udało mu się zaprosić przyjaciół, zrobić scenografię z kartonu a salę wziąć w ryczałt.

Humor będzie na miarę naszych możliwości, bez dopłat i budżetu, był kosztorys żartów, ale dyrekcja mu obcięła. W zamian widownia czasem otrzyma 2 żarty w cenie jednego.

W segmentach programu zobaczymy wywiad ze znaną aktorkę, która pokaże autorskie memy o swoich kosmetykach, studio militarne Haubica+, poradnik szefa „Jak prowadzić firmę po męsku” a nawet rozmowę o przyszłości z Czeskim Robotem.

Arek z rachunkowości często powtarza „Nie znam ludzi” i ten program będzie świetną okazją, żeby w końcu mógł ich poznać.Czy Arek osiągnie medialny rozgłos tym programem ? Czy wypłynie na szerokie wody showbizu? Przyjdźcie i przekonajcie się sami.

Napiszą, wystąpią i zagrają: Bartosz Młynarski, Jan Jakub Purc , Kinga Kosik-Burzyńska, Marcin Pawlina.

Scenariusz: Bartek Młynarski, Jan Purc, Kinga Kosik-Burzyńska
Reżyseria: trochę Arek, trochę reszta
Dźwięk: Marcin Pawlina
Realizacja: Karol Kiljan, Maciej Pachota
Scenografia i rekwizyty: Michał Jońca
Konsultacje reżyserskie: Maciej Buchwald
Grafika i plakat: Dorota Pawiłowska

Sobota, 22 lutego 2020 o 19:00 – 20:30
Klub Komediowy
Nowowiejska 1
Bilety: 30 zł

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu – codziennie od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--