Koncert Lovin' Warsaw

01 Luty godz. 19:00
Lovin’ Warsaw to wielobarwne widowisko muzyczno-teatralne, podczas którego zespół Singin’ Warsaw zaprasza publiczność na muzyczną opowieść o miłości i jej różnych obliczach np. miłość do muzyki, do drugiego człowieka, do pasji czy do miasta.
Dzięki specjalnie napisanym aranżacjom na chór mieszany i band (piano, perkusja, bas, gitara) będzie można usłyszeć największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w zupełnie nowej odsłonie.
Zabrzmią piosenki najwybitniejszych artystów polskiej sceny muzycznej ostatnich dekad, jak również twórców przebojów młodego pokolenia.
Koncert ma formę muzyczno-teatralną. Obok warstwy dźwiękowej pojawią się zaskakujące choreografie, projekcje i elementy teatralne, które są znakomitym dopełnieniem całości artystycznej.
Na scenie wystąpi kilkudziesięciu artystów, którzy na ponad godzinę zabiorą Państwa w niezwykłą podróż po zakątkach polskiej muzyki rozrywkowej.

Wykonawcy:
Dyrygent i Kierownictwo muzyczne: Paulina Kardas
Choreografia: Magdalena Czapnik
Kostiumy: Zuzanna Berlińska
Projekcje: Tamara Allina, Agnieszka Zielińska

Zespół Singin’ Warsaw
Piano: Marek Lipski
Perkusja: Wojciech Bylica
Bas: Paweł Zwierzyński - Pióro
Gitara: Mateusz Szemraj

Zdjęcie: Mateusz Czech


comments powered by Disqus

Podobne wydarzenia:
redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--