W warszawskiej restauracji Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka od 10 do 31 stycznia można podziwiać klimatyczne portrety Aleksandry Popławskiej oraz Roberta Karasia. Zdjęcia autorstwa Barta Pogody przedstawiają poświęcenie, z jakim bohaterowie sesji oddają się swoim pasjom – aktorstwu i utratriathlonowi. Partnerem wystawy jest motoryzacyjna marka CUPRA.

By uwiecznić kadry, Bart Pogoda towarzyszył w codzienności najpierw utytułowanemu ultratriathloniście, Robertowi Karasiowi, a następnie cenionej aktorce i reżyserce Aleksandrze Popławskiej. Celem spotkań było uchwycenie emocji przeżywanych przez nich w pracy, podczas treningu i w chwilach relaksu. Fotograf kierował obiektyw na aktorkę podczas prób, gdzie pełna skupienia przygotowywała się do kolejnej roli, a także towarzyszył jej w drodze w Bieszczady, które są dla niej miejscem ukojenia i odpoczynku. Z Robertem Karasiem ekipa podczas zdjęć musiała przebiec kilka kilometrów, bo sportowiec nawet na chwilę nie odpuszczał treningów. Każde ujęcie przedstawione na wystawie oddaje kawałek historii osoby, której życiem kieruje pasja.

– Przed rozpoczęciem tego projektu nie znałem ani Oli, ani Roberta. Musiałem odrobić trochę zadań domowych. To było dla mnie niezwykłe wyzwanie – zdradza Bart Pogoda. – Moim celem nie było ukazanie i potwierdzenie ich określonego wizerunku. Chciałem przedstawić wieloznaczność każdej chwili, wiernie oddać poświęcenie, z którym Ola i Robert podchodzą do swoich pasji.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
aleksandra popławska wystawaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--