W 2018 roku przyjechał do Polski, by na letnich kursach w Vistuli uczyć się języka angielskiego. Warszawa skradła mu serce. Brazylijski artysta Rodrigo Nardotto ponownie przyjeżdża do polskiej stolicy. 16 stycznia o godz. 14:30 w holu Uczelni odbędzie się wernisaż jego wystawy „Wonder People”. Wśród prezentowanych prac będą liczne portrety wybitnych Polaków.

Rodrigo Nardotto łączy technikę malarstwa akrylowego, suchej pasteli, farby olejnej oraz akwareli. Nie ukrywa, że inspiruje go twórczość Vincenta Van Gogha. W jego obrazach przewijają się sceny z codziennego życia brazylijskich miast i wsi. Odbiorcy mogą odbyć wspaniałą podróż do tętniącej intensywnymi barwami Brazylii.

Wystawa prac Rodrigo Nardotto wpisuje się w misję Akademii Finansów i Biznesu Vistula, uczelni otwartej i wrażliwej na kulturową oraz artystyczną różnorodność. Jesteśmy najbardziej umiędzynarodowioną szkołą wyższą w Polsce. Studenci i pracownicy pochodzą ze stu krajów, tworząc niezwykle energetyczną i barwną społeczność, niczym z obrazów Nardotto.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Partnerem wizyty artysty w Polsce jest FAC Fundo de Apoio à Cultura do Distrito Federal.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
Nardotto Vistula Wernisażredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--