Międzynarodowa wystawa fotograficzna "Camino de Santiago: Współczesne doświadczenie pielgrzymowania" w Dobrym Miejscu. Jej inauguracja miała miejsce w 2018 r. w Bostonie, w ramach Festiwalu Filmowego Camino de Santiago. Jest jednym z elementów przygotowań do Jubileuszowego Roku Jakubowego 2021, kiedy na Drodze św. Jakuba w Hiszpanii (Camino de Santiago) pojawi się więcej niż zazwyczaj osób z całego świata.

"Camino de Santiago. Współczesne doświadczenie pielgrzymowania" – to nowy kreatywny projekt zrealizowany przez Turismo de Galicia przy współpracy z Xacobeo 21. Wystawę tworzy dziewiętnaście obrazów o wielkiej sile emocjonalnej i towarzyszące im video.

Autorem fotografii jest pochodzący z Monforte de Lemos - Manuel Valcárcel Cape . Zajmuje się on fotografią dokumentalną i ma za sobą wiele podróży do różnych zakątków świata, których efektem były liczne publikacje takie jak: Nomadzi, Woda, Krez Ziemi, Powrót do Źródeł, Rzym, Jerozolima, Santiago. Jego wystawy oglądała publiczność wielu światowych stolic.

Wystawa - "Camino de Santiago: Współczesne doświadczenie pielgrzymowania"
Dobre Miejsce ul. Dewajtis 3 wej. A, Galeria Krużganek
Wstęp wolny, codziennie w godz. 8-20
Ekspozycja: od 2020-01-04 do 2020-01-29

Szczegóły: www.dobremiejsce.org


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
camino fotografia santiago de compostelaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--