- Komedia i biznes? Tego nie da się ze sobą połączyć.

- Na pewno?

- No pewnie, komedia to żarty, a żarty to rzeczy niepoważne, a biznes jest poważny, to same konkrety, nie ma tu nic do zabawnego. A żarty to można sobie opowiadać po pracy.

Zapraszamy na cykl zatytułowany Żart and Business, na którym chcemy Wam zaprezentować możliwości połączenia tych dwóch materii, obu pisanych z wielkiej litery, ponieważ do obu podchodzimy bardzo poważnie.

Podczas serii spiczy – takich przemówień, mających wszelkie znamiona interaktywnego wykładu – prowadzonych przez osoby, które są mocno zaangażowane w Klub Komediowy (zarówno od strony scenicznej, jak i organizacyjnej) dowiecie się o naszych doświadczeniach z praktycznego łączenia Komedii i Biznesu. Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania: czy to się da? Czy tak w ogóle można? Bo naszym zdaniem i da się, i można.

Jeśli jesteś zainteresowany, poprosimy o maila z rezerwacją miejsca na adres: kontakt@komediowy.pl. Takie RSVP, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Do zobaczenia na pierwszym spotkaniu ŻART and Business, 21 stycznia 2020. Startujemy o godzinie 19:00.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
komediaredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--