12 luty 2011, sobota
godz. 12:00
Bilety: 150 zł od pary za 3 godziny wspaniałej pracy nad sobą, zabawy i relaksu, w tym ciasto, ciasteczka i herbatka.
Sztuka harmonijnego związku to umiejętność osiągania szczęścia, polegająca na autentycznym kontakcie ze sobą i partnerem, poczucie bliskości , wspólne bycie Tu i Teraz, otwieranie się na potrzeby swoje i partnera, wspólna zabawa, radość z bycia ze sobą i z partnerem. Twórczy ruch i relaksacja, których uczymy na naszych warsztatach, pozwala przekraczać ograniczenia, docierać do tego co często nieświadome i ukryte, do własnych potrzeb i marzeń. Poddając się dynamicznemu, radosnemu ruchowi stajemy się bardziej spontaniczni, pozwalamy współistnieć harmonijnie wszystkiemu, co w nas żyje, dać temu przestrzeń. Wchodzimy w bliski kontakt z samym sobą jak i swoim partnerem(ką), uczymy się lepiej rozumieć nasze emocje i potrzeby, uzyskujemy wgląd w nasze życie. Poruszamy się wtedy harmonijnie z całym naszym jestestwem: ciałem, emocjami, umysłem i duchem. Metody jakie stosujemy to m.in. Living Dance Form, Relaksacja, Twórcza ekspresja.

Co to daje? Co możecie osiągnąć?

•odprężenie, uczucie radości, przyjemności i zadowolenia.

•wyraźny wzrost energii, witalności

•większą elastyczność ciała i umysłu

•lepszy kontakt z własnym wnętrzem, z ciałem i emocjami, możliwość bezpiecznego ich wyrażania

•możliwość wglądu we własne życie, lepszego poznania siebie, zrozumienie potrzeb i pragnień swoich i partnera

•pogłębienie relacji z partnerem, poczucie bliskości

Wpłata zaliczki 90 zł i potwierdzenie jej mailem na adres ctrharmonia@onet.pl jest równoznaczne z rezerwacją miejsca na warsztacie. Warsztat kameralny (max. 10 osób). Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat. W mailu proszę o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Prosimy o zabranie wygodnego stroju, koca, poduszeczki i wody do picia.

Promocja: Do 05.02 - tylko 100 zł od pary. Warsztat kameralny do 4 par. Liczba miejsc ograniczona.
Ważne: Wpłata nie jest zwracana (wyłączając nie odbycie sie zajęć z winy organizatorów). Wpłaty na konto Centrum 27 1460 1181 2019 9952 7727 0001 lub systemem paypal za pośrednictwem naszej strony.
Karnet: 400 zł za 4 warsztaty od pary w dowolnym terminie (zajęcia z cyklu mogą również odbywać się w dni powszednie od 17.00 do 20.00).
Nagradzamy polecających: Wykupienie karnetu na dowolną naszą usługę przez poleconą osobę, pozwoli Ci otrzymać jednorazowy rabat w wysokości 50 zł (promocje nie są wiążące).

Kto prowadzi:

Małgorzata Piskorek (Założycielka Centrum) - informacje o prowadzącej znajdują się w zakładce "O Nas" na www.ctrharmonia.pl Kontakt tel: 663 649 539comments powered by Disqusredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--