Ekstrakcja totalna

25 Styczeń godz. 18:00
Podobno sen o zębach to zła wróżba. Można ostrzyć sobie zęby, szczerzyć zęby, a także na czymś je zjeść. Dzwonimy zębami ze strachu i z zimna. Zgrzytamy nimi z rozpaczy lub przez sen. Nawet czas się zębom nie ima, dając się nadgryzać.
W obliczu tej bolesnej kwestii nie możemy trzymać języka za zębami! Musimy zacisnąwszy je, zmierzyć się z „cierpień szarym cieniem, co dłuższe ma korzenie niż obolały ząb”! Dlatego nie wbijamy zębów w ścianę, lecz udajemy się do gabinetu stomatologicznego! Nie, nie! To nie zęby nas interesują, ale człowiek jako taki! Człowiek i jego natura, która na fotelu dentystycznym, poddawana różnorakim próbom, święci swoje Austerlitz lub przełyka gorzkie Waterloo. Czy w życiu wystarczy nie szukać innych zalet i się radować trwale, że ból nie krzywi gąb”? A zatem? „…jaki też ten dentysta? I – co też ci pacjenci?” Zapraszamy na spektakl Teatru Akwarium oparty na twórczości Jeremiego Przybory.


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
komedia spektakl teatr

Podobne wydarzenia:

Semestralne Warsztaty Aktorskieredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--