Artystka, mieszkanka Woli, od 1978 roku tworzy i prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych. Ukończyła studia w dziedzinie rzeźby, malarstwa i rysunku oraz uzyskała dyplom na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (1981-1986). Obrazy i rzeźby Grażyny Sanigórskiej są pełne ducha, romantycznej ekspresji i humanizmu. Większość prac to psychologiczny portret i tematyka sakralna. Dzieła znajdują się w zbiorach prywatnych oraz kościelnych w Polsce i Europie. Kilkadziesiąt prac podarowała na aukcje charytatywne.

"Celem mojej twórczości jest ukazanie źródła budowania człowieczeństwa w oparciu o najwyższe wartości etyczne i uczuciowe. Pragnę podkreślić misję i świadomość ukierunkowania istoty ludzkiej na Królestwo Boże. Pragnę dać przesłanie tej idei i wartości duchowych w życiu wszystkich ludzi, aby współpracując w Bogiem dążyli do najwyższego rozwoju. Moim pragnieniem i celem jest prezentacja unikatowej kolekcji sztuki, która może wprowadzić do waszych domów zmianę tego co niewłaściwe, w dobro, prawdę i piękno".

Wernisaż 9 grudnia godzina 18:00


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:redakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--