Klub Komediowy & Katarzyna Bonda

11 Grudzień godz. 19:00
11 grudzień 2019, środa
godz. 19:00
Bilety: Bilety: 35/25 zł
Miło nam zapowiedzieć spektakl z gościnnym udziałem najpopularniejszej autorki powieści kryminalnych w Polsce! Katarzyna Bonda – z wykształcenia dziennikarka i scenarzystka – jest autorką trylogii kryminalnej z Hubertem Meyerem, dokumentów kryminalnych oraz podręcznika „Maszyna do pisania”. Ogromną popularność przyniosła jej seria z profilerką Saszą Załuską: „Pochłaniacz” (za który otrzymała Nagrodę Publiczności na Międzynarodowym Festiwalu Kryminałów 2015), „Okularnik” (wyróżniony nagroda Bestsellery Empiku 2015), „Lampiony”, „Czerwony Pająk”. Niedawno na rynku ukazała się jej najnowsza powieść pt. „Miłość leczy rany”.

Autor fotografii: Patrycja Toczyńska|#lessismorexTATUUM

Środa, 11 grudnia 2019 o 19:00 – 20:30
Klub Komediowy
Nowowiejska 1
Bilety: 35/25 zł

BILETY ULGOWE przysługują studentom, emerytom, rencistom oraz aktualnym studentom Szkoły Impro (prosimy o okazanie przy wejściu odpowiedniego dokumentu uprawniającego do ulgi)

Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
w kasie Klubu w siedzibie na Nowowiejskiej – w dni, w które gramy spektakle, od godziny 17 do końca ostatniego spektaklu (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)


comments powered by Disqus
Tagi dla tej imprezy:
IMPROredakcja / kontakt | reklama | linki | regulamin i polityka prywatności| korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies
--